Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyenek az esélyeim a lánynál? (Vajon tetszem neki, vagy le akar pattintani? )

Figyelt kérdés
Van egy lány a fősulin, aki nagyon tetszik. Sokszor szemez velem, illetve gyakran mellém ül. Órákon mindig jól szórakozunk, sokat humorizálunk egymással. Gyakran keresi a társaságom ,meg én is az övét. A múltkor összefutottunk utcán és beszélgettünk egy pár percet valahogy szóba került, hogy ő csak nagy ritkán megy föl netre, facebookot is csak hetente nézi meg, nem ott tartja a kapcsolatot az emberekkel, mert akinek fontos az úgyis megkeresi telefonon és erre én bedobtam, hogy nekem nincs is meg a száma és hogy megadná e, erre ő azt mondta, hogy most siet, de majd suliban találkozunk és leírja nekem. Szerintetek ez csak ilyen lerázós szöveg? Én mindenesetre többször nem fogom kérni, inkább kivárom, hogy tényleg megadja e. Mit gondoltok, mire számítsak?

2016. ápr. 30. 10:49
 1/3 90-ben született F.. ***** válasza:

"erre ő azt mondta, hogy most siet, de majd suliban találkozunk és leírja nekem"


Amíg ezt kimondta, meg is tudta volna adni, ha nagyon szimpatikus lennél vele

2016. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos valószínű, hogy lerázós szöveg.
2016. ápr. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kenzo Tenma ***** válasza:
Meddig tart kimondani egy telefonszámot? 5 másodpercnél nemigen több ideig.. Ne legyél naív.
2016. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!