Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Mit szólnátok ahhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mit szólnátok ahhoz, ha egy lány felvenne titeket msn-re és bevallaná, hogy szerelmes belétek?

Figyelt kérdés

Ha eddig nem tetszett nektek, de nem néz ki rosszul változna róla valamit a véleményetek? Nem éreznétek tolakodónak (feltéve, hogy nem írkál mindig, meg nem akarja rátok erőltetni magát)?

Igazából nem arra vagyok kíváncsi, hogy mennyire használnátok ki, hanem, hogy milyen hatással lenne rátok! :) Köszi.


2010. ápr. 7. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
biztosan jót tenne az önbizalmamnak, de nem hiszem hogy kezdenék vele, mert ezt nem így szokás indítani. ha rögtön rázúdítod az érzéseidet és kinyílsz, akkor elveszted az érdekességed.
2010. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hát meglepődnék az tuti,főleg ha még soha nem beszéltem vele ill. nem figyeltem őt. Az már másik dolog h tetszene-e vagy nem. Ha jól nézne ki a csaj akk tuti nem tiltanám le :)) szal csak bátran !
2010. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez attól függ.Ha barátról lenne szó akkor igen csak meglepne.A véleményem nem változna róla.Ha testi vonzalmat nem érzek iránta akkor ez sem változtatna rajta.

Külsőleg nem fogok másképp ránézni, de az biztos hogy távolodnék tőle amennyire csak lehet....

2010. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne barátnőm akkor nagyon rosszul jönne le. De ugyanakkor örülnék neki mert az mindenkinek jól esik ha szerelmet vallanak neki. Csakhát nem történne ezután semmi.


Ha nem lenne akkor biztos örülnék neki hogy valaki a semmiből szerelmet vall. És ha emellett még tetszene is akkor tutira nem utasítanám el és biztos feldobná a napomat.

2010. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ugyan ez történt velem 2 napja :D és nekem is földobta a napomat
2010. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
nálam ha egy csaj kezdeményezne végre, nem csak h. örülnék neki, hanem már jönnének a néger leszbik, és a kokain :P
2010. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nem olvastam el a szöveget szal bocs ha hülyeséget irok de lehet h te is tetszel neki és ha megtudja h kölcsönös akkor az tök jo
2010. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináld. Utalgass finoman, meg dicsérd (de ne a csillagos egekig!), és mondd neki, h jó lenne sétálni egyet... és akkor ha nem érti akkor vagy nem szeretne tőled semmit, vagy hülye :D

De nem javaslom, h szerelmet vallj neki, mert az úgy elsőre sok lenne

Sok sikert :-)

2010. ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy tök csúnya lány írt msn-en és kezdeményezett. Nagyon bizsergető és izgalmas volt. Tetszett a helyzet és izgatott voltam. Persze semmi nem lett belőle de nagyon jó volt. :)
2010. ápr. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tetszik a csaj akkor nem zárkóznék el de ha nem tetszik akkor nem érdekelne.

Az biztos hogy meglepődnék mert még egy lánytól se hallottam azt hogy szeret.

2010. ápr. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!