Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ismerkedés elején elmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedés elején elmondjam a hölgynek hogy korábban jártam erotikus masszázsra?

Figyelt kérdés
Egyedülállóként simán megtehetem szerintem az ilyen "szolgáltatás" igénybevételét, nem csalok meg senkit. De ha valakivel megismerkedek és onnantól kezdve nem járok ilyen helyre, hogy jobb ? elmondjam neki vagy inkább ne ?

2016. máj. 2. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Ne.


Szép napot!

2016. máj. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi köze hozzá, ha nincs semmilyen betegséged emiatt.

N

2016. máj. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

>Az ismerkedés elején


Nem kell rögtön ezzel indítani. De az ismerkedés során nem kell ezt sem titkolnod. Amikor ilyesmi kerül szóba, nyugodtan mondd el, nincs mit szégyellni ezen.

2016. máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Felesleges.
2016. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Mintha azzal indítanál, mekkorákat szoktál a wcn fingani vagy milyen büdös tud lenni a lábad...felesleges többletinformáció, ami elriasztja.
2016. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Legalább annyira felesleges, mint beszámolni a korábbi párkapcsolatok során történt szexről.

Tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy Te szeretnéd-e tudni azt, hogy a párod korábban milyen szexuális tapasztalatokon esett keresztül?

2016. máj. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Brain Storming ***** válasza:
62%
Természetesen, ha valaki szeret valakit, akkor azzal őszinte akar lenni, de ... egy filmben hallottam, ide passzol: a partnered, akivel élsz "a partnered, nem a papod." Hallgass azokra, akik azt írták, hogy az új kapcsolatodnak semmi köze hozzá. ... Nem kell tudnia róla. Esetleg, ha majd oda fejlődnek a dolgok, akkor kamatoztathatod azt a tudást és tapasztalatot, amit a masszázson szereztél, de még akkor sem kell tudnia arról, hogy honnan jutott eszedbe olyasmi. Jól tetted, hogy elmentél az erotikus masszázsra, mert ez messze kulturáltabb szexuális aktus, mint felszedni valakit csak erre - de ez a magánügyed, a legbelső magánügyed. Még egy kapcsolatban sem kell a feleknek tudnia mindent a másik múltjáról - hiszen nem a múltad miatt lenne veled, hanem mert veled szeretne jövőt, te pedig vele. Ennyi.
2016. máj. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Ha valaki sokáig egyedül van és unalmas már a saját keze, ami ugye mégsem egy olyan intim helyzet, mint másnak az érintése, még mindig kulturáltabb megoldás, mint random módra szórakozó helyen zaklatni csajokat dugás reményében. Egy ilyen helyen legalább van higiénia, kulturált társalgás, ha igénylik, és 100% vendégre figyelés.


Egy volt erotikus masszőr

2016. máj. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
MINDENKINEK köszönöm szépen a válaszát, de kiemelve a 7-es és a 8-as válaszoló volt számomra a legjobb, ha 1-10-ig kellene értékelni hogy mennyire találtam hasznosnak, akkor 10 pontot adnék rájuk :)
2016. máj. 4. 08:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát azért nem biztos, hogy senkit sem zavarna.

Engem pl lehet, hogy zavarna, mert:

1, mi a garancia arra, hogy többé nem teszi meg? A két szép szeméért higyjek neki? És egyáltalán mikortól kell leállni? Én nem igazán vágynék olyan pasira, aki massszázsra jár miközben velem ismerkedik, mert a kapcsolatunk még nem komoly.

2, számomra ijesztő egy olyan férfi aki képes úgy élvezni dolgokat, hogy ez közben a másiknak kellemetlen, tárgyként használni egy nőt a saját kielégülésére. Mert hát egy erotikus masszőr sem azért csinálja ezt, mert annyira imádja. Egyáltalán nehogymár ennyire ne bírja amíg egyedül van. Akkor már inkább legyenek egyéjszakás kapcsolatai. Mert az remélhetőleg nem egy egyoldalú élvezet. Ja persze azért dolgozni kell, nem csak letenni a pénzt az asztalra és hátradőlni... :/

2016. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!