Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet yahoo-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet yahoo-n megimerni valakit, akibe már szinte beleestél? :-?

Figyelt kérdés
Megimertem egy lányt yahoo-n és mondhatjuk eléggé egy sínen haladunk egymással.Még nem találkoztunk,mert elég messze lakunk egymástól,de szeretném ezt legyőzni és egy szép nap meglátogatni.(nincs autóm)Hogy tudnám ezt témába hozni,hogy ne legyek túl rámenős,de a lényeget kitudjam szedni?Ha még kell kérdezhettek,s majd írok én is.
2010. ápr. 8. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már kezditek azt írogatni egymásnak,hogy milyen jó veled beszélgetni,milyen érdekesnek látszik a személyiséged,akkor talán felhozhatnád a témát,hogy mi lenne ha valahol köztes úton találkoznátok?félúton mondjuk...ERgyébként nagyon veszélyes az ilyen..érdemes webcamerázni,hátha mégse úgy néz ki,ahogy a fotókon..Sose lehet tudni.Én azért óvaintelek.Nagyon könnyű valakit kijátszani az interneten.Telefon,sms,videótelefonálás mindenképp kell a tali előtt!Hajrá.Nekem már volt netről kapcsolatom,tényleg jó volt..de sülhet el balul is!Légy óvatos.
2010. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Éppen ez,hogy már nagyon sokat webcamoztunk....és nekem nagyon bejön........amúgy a távolság: városokra vagyunk egymástól.........(amugy koszi:D)
2010. ápr. 8. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez volt a helyzet! Interneten ismerkedtünk meg, mi is webcamoztunk, nagyon jól "elbeszélgettünk" msnen, és végül 1.5 hónappal később a talit is össze tudtuk hozni! Köztünk 450 km volt akkor! Ennek már több mint 1 éve és már 1ütt is lakunk!

Hány évesek vagytok?

Szerintem ha a lány is komolyan gondolja veled, akkor ő is talizni akar! Személyesen jobban meg lehet ismerni egymást! 24L

2010. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jah
2010. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!