Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők többsége hisz a távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége hisz a távkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2016. máj. 4. 18:12
 1/5 CptTomato ***** válasza:
Abban nem hinni kell... mert ha egy nő nekem azt mondja hisz benne és mikor ilyen helyzetbe kerül elkezd picsogni miatta az olyan mintha elmennék a templomba és panaszkodnék hogy az ostya nem húsból van....
2016. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki az illető férfi, akkor igen. Ha nem, akkor nem.
2016. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én biztos nem 25L
2016. máj. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért van különbség távkapcsolat és távkapcsolat között. Van az a tipikus gyerekes dolog, amikor tömegközlekedéssel mennek a felek. Na az tré. De ha felnőttek és kocsival mennek, akkor 2 órán belül ott lehetnek egymásnál. És mindkét félnek tenni kell a kapcsolatért!

Ez utóbbi kettőt ha nem vállalják be, akkor hiába picsognak...

2016. máj. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, én is meguntam a tömegközlekedést, de az autózást is! Meg egy egy idő után nem elégíti ki már az embert a heti 1-2 napi találkozó 24 évesen. Messze laktunk egymástól, nem lehetett csak úgy átruccanni, ha igen az drága pénzen. Azért sehogy sem jó egy idő után. Elsősorban lelkileg. Volt, hogy sokszor csak utolsóként jöttem a képbe, este hívott amikor elintézte a dolgait. Szóval kezdett idegesíteni, hogy nem vagyunk egymás életének része. Elregéltük egymásnak mit csináltunk, de ennyi. Ennyi évesen unalmas kezdett lenni.

Bevállaltam, mert tudtunk hetente találkozni bár nekem nem volt sok az 2 nap vagy a másfél.

Ideig óraig. A szerelem kibírja, soktól olvastam itt már. De ha meg szereted a másikat, nem vele akarsz lenni? Pont azért bírtam én is - 3 évig. Ettől több viszont nem fért volna bele, ha szeretem is.

2016. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!