Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még esélyem? Próbáljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem? Próbáljam meg még egyszer?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal egy hét msnezés után találkoztunk, minden rendben ment, ennek ellenére mégis lekoptatott a legyünk barátok szöveggel.


Utána egy hétig nem beszéltünk, de mostanában ismét 3-4 órákat msnezünk, beszélünk élőben, stb.


Ismét kérdezzek rá, vagy hagyjam az egészet?


Ha nemet mond, nem beszélek vele többet, egyszerűen rosszul esne, minden mondatában a reményt látnám...


2010. ápr. 9. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tesz rá célzásokat akkor hagyjad...Majd lép ő valamit....lehet csak játszik veled...óvatosan bro.

Ha az elején nemet mondott akkor miért mondana most igent?Ez járjon a fejedbe...ha akar valamit majd közli...

2010. ápr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, mivel egy sima lány ismerősömmel nem szoktam folyamatosan napi 3-4 órákat msnezni, meg csak úgy beszélni.
2010. ápr. 9. 23:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi én is voltam már ugy hogy egy lánnyal napi 4-5 órát msn-eztem mégsem akart semmit.Ez nem jelent semmit sajnos.Csak valszeg unatkozik...
2010. ápr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hallod, de most tök komolyan egy cipőben járunk, én egy lánnyal 10 napja skype-ozok 4-5 órát, csak én a találkozás elött vok ;) remélem sikerülni fog. De ő nekem már mondta hogy kedvel meg minden. meg szivinek hív, sok az (L) meg minden. csak félek lehet minden nyálas szöveg csak vicből volt. Sztem beszéljetek csak tovább.
2010. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!