Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, amikor randin a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor randin a férfi a végén szól a pincérnek, hogy fizetni akar, akkor (? )

Figyelt kérdés

1 - ti felajánljátok, hogy beszálltok?

2 - ha felajánljátok, akkor azt komolyan is gondoljátok? 3 - ha felajánljátok és ő elfogadja, akkor mennyivel szálltok be?

4 - ha beszálltatok az összegbe, azzal a srác eljátszotta az esélyeit?



2016. máj. 22. 19:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Jelzem a srácnak,hogy beszállok és fizetem a részemet:) De ha visszautasítja,akkor udvariasan elfogadom a meghívást.
2016. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Felajánlom. Komolyan is gondolom, nem tesztelgetésből ajánlom fel, hanem mert így neveltek. Ha hagyja, hogy beszálljak akkor nem játszotta el az esélyeit egyáltalán. De csak egy sráccal randiztam, aki hagyta, hogy én is beszálljak, szóval tapasztalatom szerint nem túl gyakori.
2016. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Korrekt vagy 1-es, de a 4. kérdésre is válaszolj már pls.

Köszi

2016. máj. 22. 19:56
 4/29 anonim ***** válasza:
43%
3 - Felállok az asztaltól, otthagyom és fizesse ki a vacsorát ahogy akarja :D
2016. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
49%

Összegezve a három kérdésre a válasz:

Úgy a jó, ha nyitom a tálcáját, de ő kapásból visszautasítja a fizetés lehetőségét részemről. Így éreztetheti, hogy ő a férfi. Szóval nem gondolom komolyan. Ha mégis elfogadja a fizetést, akkor igen, eljátszotta az esélyét egy második randira.

2016. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

4-es

Ne trollkodj please. Köszi

2016. máj. 22. 19:57
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
#1 vagyok,nem játssza el az esélyeit,de mégiscsak úgy illik,hogy az fizet,aki randira hívja a másikat.
2016. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem trollkodok, de hülyeség a kérdés.
2016. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Köszi 7-es.

Nem tudom, hogy mi az illem egészen pontosan. Én a saját érdekeim szerint cselekszem, vagyis ragaszkodom hozzá, hogy meghívjam a lányt, de érdekelne, hogy a nők az egyéb esetekben hogyan reagálnak.

2016. máj. 22. 19:59
 10/29 A kérdező kommentje:

8-as

Eddig senki más nem panaszkodott a kérdésre.

A válaszod akkor nem komoly, ugye?

2016. máj. 22. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!