Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék olyan nőkkel akik esetleg majd szeretnének Angliába költözni és ott élni, dolgozni?

Figyelt kérdés
Nekem ezek a terveim és ezért keresnék hasonló célokkal rendelkező barátnőt. Hol ismerkedjek?
2016. máj. 24. 13:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ember, az angolok valoszinuleg kilepnek az Uniobol, ugy tervezgess. :DD
2016. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Egyetemen akikkel ismerkedek 19-22 éves lányok úgy 10-ből 6-7 mondja azt hogy kimenne külföldre dolgozni a suli után. Szóval egyetemen ismerkedj vagy valami helyen ahol egyetemisták vannak.


23/F

2016. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kiléphetnek egész nyugodtan, NI rendszerükben már benne vagyok és dolgoztam is náluk.:)
2016. máj. 24. 13:40
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy kilépnek, amerre én éltem Angliában, ott abban is teljesen biztosak voltak az emberek, hogy Skócia elszakadása is meg lesz szavazva, aztán tessék.


Én mondjuk utáltam Angliában élni, most Írországban élek, ég és föld, szóval kérdező esetleg ezt is figyelembe vehetnéd :)


Ez amúgy simán olyan téma, ami felmerülhet első randin, bár szerintem jobban jársz, ha már kinn keresel valakit.

2016. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Akkor jo, nem szoltam. :) sok sikert!
2016. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Írországba nem mennék, ott utálják a bevándorlókat.
2016. máj. 24. 13:44
 7/22 anonim ***** válasza:
Migráncsokkal. Ők oda tartanak. :P
2016. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nagyon sok magyar él kint, vannak konkrétan magyar bulik, helyek ahol sok magyar van, könnyű magyarokkal ismerkedni, szóval nem baj ha még otthon találsz barátnőt, de ne legyél elszomorodva ha egyedül leszel amikor kijössz. Nem tudom mikor tervezed a költözést, de pl én egy éve voltam együtt a párommal (akit már évek óta ismertem) amikor együtt kiköltöztünk és annyira nehéz, stresszes és fárasztò volt az első pár hónap, hogy majdnem szétmentünk. Persze lehet másnak könnyen ment, de én személy szerint nem jönnék ki újra friss kapcsolattal. Persze ez csak az én véleményem és történetem.
2016. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ők nem fognak dolgozni, csak a pénzüket viszik oda.
2016. máj. 24. 13:59
 10/22 anonim ***** válasza:

"Írországba nem mennék, ott utálják a bevándorlókat."


Hol? :O Pont az ellenkezőjét tapasztaltam, munkahelyek kapkodnak értem, sőt, a 20 fős munkahelyi csapatban 2 ír van, a többi mind bevándorló. Sose kezeltek bevándorlóként és akárkivel beszélek külföldi barátok közül, senki nem tapasztalt diszkriminációt. Nagyon is szeretik a bevándorlókat, mert íz ír munkamorál, nos, az nem a legfényesebb, ez köztudott :D


Angliában sokkal nagyobb a feszültség a bevándorláskérdésben, a legtöbb ismerősöm nagyon is kinézik onnan, idegenként kezelik.. Na mondjuk az angol sose mondja a képedbe, mi baja, annál jóvabb kétszínűbb, de ez az első, hogy valaki azt mondja Írországra, hogy nem befogadó, miközben Anglia igen. Megosztanád a tapasztalataid?

2016. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!