Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől lehet, hogy egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, hogy egyik alkalommal kedves, máskor meg ellenséges velem a lány?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal. Kapcsolat céljából. Néha személyesen, néha interneten keresztül beszélgetünk egymással. Van egy dolog, amely furcsa számomra vele kapcsolatban.

Azt vettem észre, hogyha fáradt, álmos, kimerült, akkor nagyon kedves velem. Romantikus, megdicsér, pozitív dolgokat mond, hozzám bújik, hosszan megölel, stb.

De ha friss és kipihent, akkor távolságtartó, sok dolgomba beleszól, kritizál, korábbi sérelmeket is felhoz, amiket már tisztáztunk azelőtt. Néha kimondottan ellenséges is. (Nem csak azokon a bizonyos napokon, hozzáteszem)

Nagyon tetszik nekem, de nem tudom mire vélni ezt a viselkedést. Miért nála ez a hangulatváltakozás? Mit gondoltok?

Őt már megkérdeztem, de nem kaptam választ.

Ő 23 L én 25 F.


2016. máj. 26. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
ellenséges lányok a legjobbak,ne add fel a harcot
2016. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem lévővel.
2016. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy komolyabbat akarna, csak jó vagy, amikor nincs ott más. Egyes lányokra ez nagyon jellemző. Fáradtak, más nem foglalkozik velük és kéznél tartanak valakit. Aztán, amikor épp jó kedvük van és energikusak, akkor úgyis még jó pár más sráccal is dumálnak, nincs idő a tartalékra.
2016. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Huhaaa, itt a hármaskának nagyooon rosszak lehetnek a tapasztalatai.

Azért ne általánosítsunk már, plíííz!


Mellesleg ez a lány sem egy robot, hogy mindig egységes legyen a hangulata, biztos veled is volt már olyan, hogy egyszer kedvesebb vagy egyszer pedig kevésbé. Ha nagyon zavar nem kell vele foglalkozni. Majd másnak jó lesz így is az a lány, nyugi!

2016. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! A megoldáshoz sajnos nem kerültem közelebb :(

Kedves 4-es válaszoló! Ki mondta, hogy nekem így nem jó a lány? Olvastad bárhol is? Csak azt írtam, hogy nem tudom, hogy miért lehet ez a viselkedés nála. Szeretném megérteni. Ha már felteszek egy ilyen kérdést, azt azért csinálom, mert érdekel a lány, és nem amiatt, mert ott akarom hagyni. Úgyhogy kérlek, ne láss bele a kérdésbe olyant, ami ott sincs plíííz!

Mindazonáltal a te válaszodat is köszönöm!

2016. máj. 27. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!