Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van a lányokkal mostanában?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a lányokkal mostanában? Milyen pasik jönnek be nekik?

Figyelt kérdés
Testvérem fia 21 éves, jóképű, vékony de sportos alkat, normális nem ver át senkit, jó szívű és azt látom, hogy nincs barátnője, és felteszem a kérdést mindig, hogy mi a fene lehet ennek az oka. Aztán megnézem a haverjait, detto. Együtt elmennek bandáznak, csajok sehol. Azon gondolkodtam, hogy működik ez mostanában, milyen pasik jönnek be a mai 17-25 év közti lányoknak ha adott csak a közeli ismeretiségemben pár srác és nincs csajuk. Pedig van köztük magas, vékony, sportos, nem értem.

2016. máj. 27. 10:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Közel sem biztos, hogy azért nincs barátnőjük, mert nem kellenének a lányoknak. Lehet, hogy csak szimplán nem akarnak kapcsolatot, csak sorra dugnak mindenkit, akit érnek.
2016. máj. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Szia!


Az egyik fiúbarátommal szintén ez a helyzet, pedig nagyon jó srác, kár, hogy az ország másik felén lakik. :D

Nekem a magas, vékony, szőkés hajú, világos szemű srácok jönnek be leginkább külsőre, személyiségre pedig aki értelmes, kedves, vicces, spontán. De ritkán találkozom olyan pasival, aki normális... Ennél a résznél sokan elbuknak. Vagy bunkó, vagy folyton eltűnik, vagy csak szexre hajt.

Most épp ismerkedem valakivel, ő pont az ideálom, de már 3 éve vagyok szingli, úgyhogy ideje volt már. :D


Szerintem akikről írsz, rossz helyen/rossz lányoknál próbálkoznak.

2016. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem dugnak agyon senkit ,még csak csajozni sem hajlandóak ,mert volt pár próbálkozásuk és csalódtak.

Ők meg azt mondják ,hogy szerintük nincsenek normális lányok, hogy mindegyik csak a pénzre hajt, csak a macsó típus érdekli őket,vagy a másik verzió ,hogy mindenkivel összefekszenek , de azért kétlem ,hogy nincs egy normális lány sem ,ezt nem akarom elhinni.

2016. máj. 27. 11:08
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Add már meg ennek a pár általad jónak nevezett pasinak az elérhetőségét...


Amúgy meg! Attól, hogy te jónak, rendesnek és még kitudja milyennek látod őket nem biztos, hogy olyanok is és, hogy be fognak jönni a lányoknak.


"Mi van a lányokkal mostanában?" Köszönjük szépen jól vagyunk. Én épp a "sebeimet nyalogatom" a mindenki által rendesnek, aranyosnak, normálisnak mondott "cuki" fiú után.

2016. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%

Mert a lányoknál azzal hogy jószívű, meg nem ver át senkit, azzal nem imponál. Meg hát nagyok is a lányok elvárásai, szelektálnak, mert megtehetik.

De amúgy szoktak kezdeményezni lányoknál, mert ha csak a sült galambot várják, akkor az nem vezet semmire :D Egyébként a magabiztosság a lényeg, és nem a küldő meg a jószívűség.

2016. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%

Jól írják előttem,a mai nőknek nem az kell, hogy tisztelettudó,normális legyen egy férfi,aki megbecsüli őt...

Hanem az,hogy bunkó,tapló,izmos kigyúrt állat legyél, aki megmondja neki hol a helye,és népszerű legyél ez az egyik legfontosabb...

24/F

2016. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
A mai lanyok annyira bizonytalanok hogy semmi nem erdekli oket azon kivul hogy valakitol egy kis figyelmet kapjanak es megertest kapjanak. Olyan pasi kell nekik, aki mellett nonek erzik magukat, tehat magas kozossegi statusz kell abban a kozossegben amelyikbe az adott lany tartozni akar.
2016. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

6-os, mutass már nekem 1000 olyan lányt, aki arra vágyik, hogy a pasi dirigáljon és mondja meg neki, hogy hol a helye és mit csináljon. Azért 1000-et kérek, mert szerinted minden lány erre vágyik, akkor gondolom ez nem nagy szám.


A kérdésre válaszolva: köszönjük, mi lányok megvagyunk. Mindenki más férfira vágyik, hosszútávon pedig a belső tulajdonságok is fontosak, nem csak a külső. Lányok közül is ismerek sok olyat, aki jól néz ki, okos is, egyáltalán nincs elszállva magától, mégis évek óta szingli. Nem feltétlen hajt mindenki a kapcsolatra, vannak ennél fontosabb dolgok is a húszas évek elején.

2016. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Eza "mailányozás"... igen, ha leírod, hogy meg sem próbálják, úgy nehezen lesz (normális) nőjük. Ilyen hozzáállással majd az agresszív rámenős nők találják csak meg őket.
2016. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Hát igen a mai lányok.Én ha ismerkedtem meg egyéb kapcsolatot kerestem inkább 30-as 40-es korosztályt választottam.Tudják mit akarnak.Nem szaroznak.Érettek is.Lehet velük kommunikálni.
2016. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!