Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedvezményeznél annál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvezményeznél annál az ismerősödnél (nem rokon, de attól még beszélgettek), akinek az adatlapját meglátnád Tinderen? Vagy hagynád?

Figyelt kérdés

1. Tinderen kívül.

2. Te neked nem is beszélt arról, hogy (újra) egyedülálló.



2016. máj. 28. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem mit befolyásol hogy valaki fent van tinderen vagy sem... Én ott ismertem meg a barátom akivel közel két évig jártunk, nem látok benne semmi kivetnivalót. nem közelednék hozzá másként hameglátnám tinderen, magam is fent vagyok.
2016. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tinder csak egy példa, igzán bármelyik más társkeresőt lehet helyette írni.
2016. máj. 29. 02:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát húzd jobbra. Amúgy miért ne, nem szégyellnivaló, hogy fent van társkeresőn.
2016. máj. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Titusztitusz ***** válasza:
Nem...Mivel én csak olyan hölgynél kezdeményeznék, aki KIMUTATTA MÁR EGYÉRTELMÜEN azt, hogy ENGEM AKAR, és csak engem...Nem pedig a "sokbol lehetel te is egy" szitut akarná játszani...
2016. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én igen.


Nem kevés nőismerősömet húztam már jobbra tinderen azok közül.


De sajnos egyikükkel sem lett match. A nők valamiért nem szeretnek ismerősökkel ismerkedni.

2016. máj. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!