Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívj el egy lányt sétálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívj el egy lányt sétálni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy nálamnál 1 évvel fiatalabb nagyon sportos lány , aki a szomszéd bentlakásban lakik,itt debrecenben. Még a hónap elején 4-5 napig voltak diáknapok és rengeteg programon közösen is résztvettünk, elbeszélgettünk, együtt mentünk buszhoz meg minden és nagyon megkedveltem. Azóta csak egyszer találkoztunk véletlenszerűen,az utcán. El szeretném hívni sétálni egyet, de mivel még nem volt barátja, kételkedem hogy sikerülni fog-e , szóval pár tipp jól esne, hogy hogyan is próbáljam meg ,sms-ben vagy hívjam fel ,vagy máshogyan ? 19/F

2016. máj. 30. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak hívd el :) Nem Kell túlkomplikálni.
2016. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg, menj oda hozzá: "Szia! Tök jól éreztem magam veled a diáknapokon, amikor együtt voltunk, van kedved eljönni velem sétálni, meg fagyizni egyet a napokban?"
2016. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szégyellős vagy, jelöld be Facebookon.
2016. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziaaa!


XY cukrászdában most egyet fizet, kettőt kap akció van.

Gondolom, imádod a fagyit..., szaladjunk :P

(kamu, de értékelni fogja, ha bejössz neki)

2016. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsokat, fb-n már megvan, csak nem tudom a módját annak hogy hogyan tegyem meg az első lépést , mert tényleg nagyon kedves volt meg minden ,csak nem tudhatom hogy neki az csak természetes volt vagy ő is többet akart akkor.
2016. jún. 1. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!