Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha vonzóbb vagyok fizikálisan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vonzóbb vagyok fizikálisan, akkor vonzóbb nőkkel is fog összehozni a sors?

Figyelt kérdés

sztori: tegnap ültem a buszon és egy párocska volt mögöttem lévő ülésen. Eleinte nem is néztem rájuk, de hallottam miket beszélnek.


Egyik sem volt hiperintelligens és kifinomult, inkább kicsit proli témákról beszélgettek. A fiu elég bénán udvarolt a barátnőjének, olyanokat mondott, amihez nem kell casanovának lenni.


Pedig én ugy tudtam, hogy egy szép fiatal nőhöz nagyon jol kell tudni beszélni.


Merthogy hátranéztem és láttam, hogy egy dögös fiatal csaj volt.


És a fiu meg ebből kifolyólag egy sportos testfelépítésű, magas, jóképű, kellemes hangú fiú volt. Ezek közül egyikért sem kellett megdolgoznia, genetikailag adott volt neki mindez.


És megintcsak ebből kifolyólag a csaja is szép volt.


Én nem vagyok se magas, se jóképű, sem sportos. Sajnos még az átlagos szintet is csak alulról érem el ugrálva.


Sokszor kérdezem magamról, hogy hogyan lehet nekem barátnőm, meg hogyan dugtam meg már jó pár nőt, ha ilyen gázul nézek ki. Persze nekem elég sokat kellett kinlódni és küszködni, mire bárki széttette a lábát vagy bármilyen szinten akart volna valamit.


De jól látható nap mint nap, hogy a szép embereknek a párja is szép.


Nőknél persze kicsit más a helyzet, mert nekik a lábuk közt lévő dolog miatt igen nagy a szabadsága és gond nélkül dughatnak olyan pasikkal, akik sokkal értékesebbek, mint az illető nő.


Gondolok itt az igénytelen elhízott nőkre, akiknek a pasija ki van sportolva. Azért az izmokért igen sokat kell kinlódni.


Persze a nők azt gondolják, hogy az is munkának számít, hogy sminkkel meg ruhákkal próbálják palástolni, hogy egyesek mennyire rondák.


2016. máj. 30. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy hosszútávon milyen színvonalú kapcsolatot és milyen kommunikációt akarsz, mert az nem a külsőn múlik és sokkal fontosabb.

De a kérdésedre válaszolva: igen, rövid távon valószínűleg egy jobb külsejű pasinak jobb külsejű barátnője lesz, mert először a külsőt látja meg az ember (persze te az otthoni balhékat már nem látod...)


21/L

2016. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen. Nem 100% persze az összefüggés.

Szóval ha külsőre jól nézel ki, akkor még belsőre mindig lehetsz tutyi-mutyi, töketlen, gyáva, félénk, csendes, stb. Ami nem túl vonzó a nőknek.


De ha tegyük fel átlagos, normális srác vagy akkor ugyanazzal a normális vagy jó belsővel több sikered lehet a nőknél ha jól nézel ki (arc, testalkat, magasság, izomzat), mintha kevésbé jól.

2016. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez nincsen jol
2016. máj. 30. 16:55
 4/8 Titusztitusz ***** válasza:
Nagy vonalakban igen...Már amennyiben persze tartod magad az igényeidhez, és nem adod alább őket...
2016. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aha.. szóval Te is egy felszínes díszribizkét akarsz! Akkor igen, mondhatom, hogy számít a külső. Ennek fejében dönts!
2016. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Puceran nezzen ki a no smink nelkul...ilyen van plazacica kiadasban is meg szold lanyban is
2016. máj. 30. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Gyorsan kerestem pár szerintem szép lány képét. Szerintem ők szimplán csak szépek és így látásból nem tartoznak nekem a ribänc kinézetű "szép" csajok kategóriába. Namármost egy ilyen lányhoz szerintem nem árt, ha viszonylag jól nézel ki. Ők vannak olyan szépek, hogy jó pasikra várjanak. Vagy nem tudom, hogy hogy van ez. Nagy dilemma az biztos. Nem mondom azt, hogy egy ilyen elzavar, ha nem vagy jó pasi, de szerintem nem egyszerű feladat egy ilyen szép lánnyal kapcsolatot létesíteni, ha a férfi nem túl jó kategóriába sorolható a külsőt is illetően.

2016. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát mondjuk nekem az ilyen lányoktól 1 kategóriával gyengébb kinézetüek is elérhetetlenek.


2 kategóriával gyengébbeknél már labdába rugok


3 kategóriával lentebbieknek már tetszem, de belőlük meg én nem kérek.

2016. máj. 30. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!