Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti melyik "típusú"pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti melyik "típusú"pasikat kedvelitek?

Figyelt kérdés

Ugy értem hogy azokat akik bókolnak,romantikusabbak!vagy azokat akik nagyképűek és csak úgy "lerohannak"?

Csak kíváncsi vagyok..

Köszi a válaszokat!


2010. ápr. 11. 10:28
1 2
 1/16 anonim válasza:
én azokat akik bókolnak...
2010. ápr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azt aki bókol és romantikus. 29/N.
2010. ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

áh köszi a választ!

Énis éppen olyan vagyok..:D

2010. ápr. 11. 10:30
 4/16 anonim válasza:
én nem szeretem ha nagyon romantikus.:) csak időnként. nagyképűek felejtősek de az nem árt ha egy romantikusabb srác 'le tud rohanni' néha (:
2010. ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

háth jah nemárt szerintem se ha egy kicsit rámenős mindkét fél..

köszi.

2010. ápr. 11. 10:48
 6/16 anonim ***** válasza:
mondjuk én nem szeretem a romantikus pasikat meg sztem a bókolás is egy idő után kellemetlen lesz , engem pl nagyion fusztrál ha vagy 100x elmondja h szép vagyok egy nap...állandóan ajándékokkal halmoz el... meg ilyenek ez sztem egy idő után nagyon zavaró tud lenni de azokat sem szeretem akik iylen pofátlanok és azt hiszik magukról ha ránéznek egy csajra az m,ár rögtön az övék lezs sztem mindent mértékkel kell csinálni:)
2010. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát igen,szerintem is..

kössz hogy válaszoltál!

2010. ápr. 11. 12:02
 8/16 anonim ***** válasza:
a bókolós fajtát
2010. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én nem szeretem a "seggnyalós" fajtát inkább azt mondanám udvarias legyen.ez a bókolás annyira erőltetett látszik h csak azért mondja mert be akar vágódni.inkább a tettekkel varázsolj el valakit és ne a szavakkal
2010. ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Legyen romantikus, bókoljon nyugodtan...de viszont, ha kell, akk legyen kicsit merész, vadabb is, nem baj...:)

De a lényeg, h odafigyeljen a lányra:)

2010. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!