Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen ritka az intellekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka az intellektuális, kifinomult humorral rendelkező nő?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a legtöbb nő az ismerkedési fázisban nem tud magáról mesélni, meg úgy általában semmiről... Ha kérem, hogy meséljen valamit, csak a szokásos "itt tanulok, ezt meg azt" dumát képesek előszedni 0 kreativitással mindenféle humor nélkül...

Engem érdekes módon kérdezgetni sem kell, magamtól mesélek arról, ami épp eszembe jut a világról. Mindig van mit mondanom. De ez így nem jó. Nem szeretek szórakoztató központot játszani. Engem ki szórakoztat? Magamban beszélni elég unalmas.

Nagy ritkán találok egy pofázósabb lányt, aki némi kihívást jelent, bármihez hozzá tud szólni értelmesen, üde színfolt a szürkeségben, de az ilyen típusú csaj tényleg nagyon ritka.

Biztos a férfiak között is sok olyan ember van, aki nem tud miről beszélni, de mivel nem velük ismerkedem, így ez a rész nem érdekel. Ez a kérdés a nőkről szól!


2016. jún. 5. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, lehet hiába kezdenék beszélni neked a párhuzamos univerzumokról, vagy éppenséggel a Varicella zoster vírusról, nem biztos, hogy te meg ehhez tudnál hozzászólni. Amúgy szeretek és tudok is magamról beszélni, mindig van témám, csak éppenséggel kevés olyan beszélgetőpartnert találok akik az én érdeklődési körömben mozognak. Ritka olyat találni aki imádja a fizikát, biológiát, egészségügyet, metál zenét hallgat és imád olvasni. :)
2016. jún. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Mert ez ilyen, az ismerkedésnél ez egy férfi szerep. Aztán később kapcsolatban változik a dolog. Te akarod meghódítani a nőt, nemde? Vagy inkább várnád a sült galambot?
2016. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez valamennyire a 21. század műve, írásban, pötyögve mindenki egyszerűbben kommunikál, nem kell azonnal válaszolni, bármikor kijavíthatod, átformálhatod a szöveget, az emberek ehhez hozzászoktak és elkényelmesedtek, persze nem mondom, hogy mindent erre kell fogni, régen is biztos voltak csendesebb és kevésbé csendes lányok, persze, csak az arányok változtak.
2016. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Húha, ismerős ez nekem is. Szívás sajna. Sokan a saját kis világukon és problémáikon nem látnak túl, ezért nem erőltetik a kommunikációt senkivel komolyabban. Vagy csak pont az áll fent, hogy nem érdekled őket. Nehéz manapság olyan embert találni, aki annak ellenére nyitott és érdeklődő marad, ha zömében más mozgat meg titeket.
2016. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1# Nem konkrét dolgokra gondoltam. Az sem jó, ha nagyon szélsőséges vagy. Egy-két témában nagyon otthon vagyok, de ez a kettő nem az egészségügy, vagy a biológia, vagy éppen a metál, viszont ezekről is gond nélkül elbeszélgetek. Maximum hagyom magam kicsit vezetni, ha újat mondasz. Még örülnék is neki, végre nem tűnnék okostojásnak :)

Legyen egy folyamatos kommunikáció, beszéd, miközben egy óra tíz percnek tűnik, és nem fordítva. Ez a lényeg.

2016. jún. 5. 20:58
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert kihaltunk a kérdésed elolvasása után!
2016. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azzal nem tudok mit kezdeni, hogy kihaltatok. Nem kell a többes szám. Egy ilyen nő bőven elég lenne.
2016. jún. 5. 21:10
 8/17 A kérdező kommentje:
2# Nagy baromságot írtál :)
2016. jún. 5. 21:10
 9/17 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok, szeretem ha egy feltuzelo temaban pattognak a mondatok. De van mar baratom
2016. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

De, ez a férfiakról is szól, mert a nők pont ugyanazért nem tudnak miről beszélni mint a férfiak. Mi nem egy külön faj vagyunk.

Azért, tudod mert nem mindenkit áld meg az élet jó beszélőkével és kreativitással. Esetleg zárkózottabbak és nem szeretnek/tudnak feltárulkozni túl gyorsan. Szerintem te sem örülnél neki, ha olyanért szólnának le amiről nem is te tehetsz.

De persze az is lehet, hogy egyszerűen te és a mondandód nem érdekli annyira a lányt hogy erőfeszítést tegyen, ezt viszont neked kell észrevenni.

2016. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!