Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányokat kérdezem, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokat kérdezem, hogy ha srácként nincsen 1-nél több matchem a tinderen 1 hónap alatt, akkor inkább jöjjek le az appról?

Figyelt kérdés

#női tanács
2016. jún. 6. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

153 match két hónap alatt úgy, hogy egy 150 ezres vidéki nagyvárosban lakom és ráadásul csak 22 éves vagyok, tehát csak 18-23 éves lányok közül válogatok. (Ha mondjuk 30 lennék, akkor 18-30 évesek közül).


Remélem nem baj, hogy férfiként válaszoltam. Csak reméltem hogy az én számaim tudnak összehasonlítási alappal szolgálni neked.

22/F

2016. jún. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem igazán.

Oké, biztosan magas vagy, sportos, nem tudom, de én én vagyok és nem is lehetek más.

A kérdés az, hogy én mit tehetek, ha eddig egyetlen matchem volt május eleje óta?

Érdemes volna az egészet hagynom a fenébe vagy lehet, hogy csak nem volt eddig szerencsém?

Én budapesti vagyok, nem tudom, hogy ez mennyiben más itt.

2016. jún. 6. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincs még egy sem, de én nem szoktam minden bányarémet bejelölni csak aki tényleg bejön.
2016. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én viszonylag jóképű srác vagyok, de 10-ből úgy 8-9 lányt tetszikelek. Azokat is akik amúgy kevésbé szépek, mint amilyen jóképű én vagyok. Mert attól még dugnék velük.


Csak az igazán csúnya és/vagy kövér lányokat húzom balra.

2016. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2# Lehet hogy előnytelen a fotód, vagy az arckifejezésed, szöveged, kevés nő tetszik neked stb. Ha ennyire nincs egyezésed, valami nagy hiba lehet a gépezetben, inkább ennek járj utána.
2020. máj. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges Tinderen bohóckodnod. Neked egyêrtelműen a való életben kell próbálkoznod. Nekem 2 matchem lett, azok sem írtak vissza, töröltem is az egészet a phaszba. Élőben okkal több sikerem volt, meg is találtam végül a barátnőmet. (bár nem volt egyszerű menet. :)
2020. máj. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!