Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félek felmenni hozzá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek felmenni hozzá? Ez még természetes, vagy már nem így kellene?

Figyelt kérdés

Egy hónapja megismerkedtem egy sráccal, és majdnem mindennap találkozunk azóta, de amikor nem, akkor mindig felhív, vagy ír facebookon, szóval napi szinten beszélünk nem is keveset :)

Mikor vele vagyok annyira tökéletes minden, és egyre inkább kezdek kinyílni mellette, és nem vagyok ideges, látom rajta is, hogy lazul elég szépen :)

Csók már jópár elcsattant. Mostanában mondja menjek fel hozzájuk menjek fel. (haverjaival lakik albérletbe) Voltam már fent, de csak 1 órára egyszer. Meg azt is mondta, ő is szívesen feljönne hozzánk megnézhetnénk egy filmet. Csak legbelül rettegek, hogy kihasználna, és szaladna tovább ebbe a rohanó világban. Én meg még soha nem voltam strigula senkinek, mármint egy éjszakára, hogy ő is meg volt. Én nem ilyen nő vagyok.

Egy hónap után ideje átlépni a "tornácon" ?

Kicsit nehezen bízom meg bárkiben is, mert volt egy nagyon rossz kapcsolatom, ahol olyan dolgok voltak, amik a horror filmekben...

Nagyjából elmondtam ezt neki, hogy miket éltem át, és észrevettem, hogy lassít. Nyugtat mindig, hogy nem lesz semmi baj.

Találkozgassunk még, vagy engedjem közelebb magamhoz? Ezzel nem veszítem el?


2016. jún. 13. 10:50
 1/2 Noblesse Oblige ***** válasza:

Először is tekints magadra egyenlő félként, és döntsd el a prioritásaidat. Tehát mia fontosabb: Őt megtartani, vagy egy komoly kapcsolatot kialakítani. Az ő fejébe nem látunk, tehát csak a viselkedése alapján sejthetjük, hogyan viszonyul a dolgokhoz.

Ha ő a fontosabb, akkor lépd át a küszöböt. Ennek meg van a rizikója, hogy ha eldob, akkor így jártál. Erőszakkal nem tarthatod magad mellett.

Ha viszont egy komoly kapcsolat kialakítása a cél, akkor haladj csak a saját tempódban. Ha ő ezt elunja, akkor megspóroltál még egy lelki traumát, amitől a kövi próbálkozó csak még erősebb falba ütközik és pár hétnyi-hónapnyi sírást.


Én nem siettetném a dolgot, ha komoly a kapcsolat és az érdeklődés, akkor tök mindegy, hogy 1 hónap, vagy 2-3 után fekszetek le. Akkor add oda neki mindened amikor biztos vagy benne, hogy meg is fog becsülni. A bizalomhoz meg idő kell. Viszont ha célirányosan téged akar, és nem csak bedobja mindenhova a csalit, akkor dolgozni fog azon, hogy elnyerje a bizalmad.

2016. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy felmész nem egyenlő azzal, hogy szétteszed a lábad. Esetleg matattok kicsit vagy csináltok ezt azt, de nem kötelező a behatolás. Nem minden férfi ért csak dugást az alatt, hogy felhív valakit.
2016. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!