Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 45 éves nő vagyok, ti bevállal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves nő vagyok, ti bevállalnátok egy 35 éves pasit?

Figyelt kérdés
Elvált nő vagyok és rámnyomult egy 35 éves kollégám. Ő egy nagyon jóképű szexi pasi bármilyen huszonéves lányt is megkaphatna. Szerintem velem csak szexet akarhat, de nem tudom,hogy belevágjak-e. Nagyon úgyérzem,hogy nem kéne kihagyni ilyen jó pasival már nemhiszem,hogy lehetnék az életembe. Ez gáz,hogy így érzek kicsit ribinek is gondolnám magam ha belemennék?
2016. jún. 19. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
így is fel lehet fogni de... ez az elgondolás majd max egyben tartja a lelked ha mások nem ziccer-kihasználónak hanem strigulának tartanak majd....mert ugye azt nem gondolod hogy nem lesztek téma
2016. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is csak a kolléga dolog az, ami nem tetszik ebben.

Nem attól leszel rib.nc, hogy leszopsz egy srácot alkalmi kapcsolatban, hanem ha ezt terjesztik rólad a kedves kolléganőid, mert ezt lemosni nehéz.


Amúgy viszont sztem érdemes belemenned, mert olyan sok hasonlóra nem hiszem, hogy számíthatsz még, szóval csak bánni fogod, ha kihagyod ezeket.

2016. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar, hogy valószínű, hogy nem kéri meg a kezed...

Tényleg, jobb lenne nem egy munkahelyen dolgozni, mert az összes férfi tudni fogja mire vagy képes az ágyban....mindezek ellenére izgalmasan hangzik. ;)

2016. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És mi van ha nem csak szexet akar?Erre is gondolnod kellene.
2016. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem közvetlen munkatársam csak hetente 1szer találkozunk.A pasi kapcsolatban van bár aztmondja a végefelé járnak.
2016. jún. 19. 13:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Ó ezt a kis apróságot kifelejtetted.....

Biztos, hogy csak meg akar dönteni!

2016. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen,a lényeget kifelejtetted a kérdésedből,gondolom azért,hogy ne tűnjön túl bűnösnek a dolog,de így már sajnos az lenne.
2016. jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Abszolut, miert hagynad ki? Orulj neki, hogy tetszel neki es ez kolcsonos tok mindegy, hogy mi lesz belole, ha csak szex akkor volt egy jo kalandod, ha tobb akkor az azert szuper.


Kollegak miatt ne aggodj, kit erdekel, h masok mit gondolnak egyszer elunk:-)Nyilvan nem veletlenul kaptal egy ilyen lehetoseget, hat elj vele:-)

2016. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám ki, élj vele!
2016. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Összejöttünk 1 órára szexeltünk 1 jót. Másnap finoman lepattintott de nem bánom mert nem akartam én se belemerülni nagyon,de azért jó volt nem bántam meg,mert hát nem leszek fiatalabbb.
2016. jún. 25. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!