Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért fél elhíni randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fél elhíni randizni?

Figyelt kérdés

Röviden:

Egy éve ismerkedtünk meg tinderen, képek alapján nem akart találkozni velem, mert kövér voltam. Ez annyira mélyen érintett, mert én teljesen belezúgtam, hogy életmódot váltottam. Az elmúlt egy évben nagyon sokat beszéltünk és végig ő motivált.

Most, hogy a nagy hájas has után már szinte célegyenesben vagyok a szép lapos, feszes has irányába, egyre jobban motivál, hogy már nem sok kell és találkozom vele.

Az a baj, hogy úgy az elmúlt egy hónapban azt vettem észre, hogy semmi hajlandóságot nem mutat egy randira.


Én félek bármi olyat írni, amiből az lesz, hogy megszakad még ez az írásos kapcsolat is. Mindketten próbálkoztunk mással, de végül mindig matcheltünk tinderen újra és újra.


Nem akarom elveszíteni a motivációmat, de nagyon rossz érzés, amikor ésszel logikusan végiggondolom az egészet és tudom, hogy ebből nem lesz semmi.


2016. jún. 22. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Startbol rossz alapokra helyezodott ez a dolog. Orulj, hogy motivàlt és sikerult àltala fejlodnod. A tobbi csak bonusz, ha bejon.
2016. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nehéz elengedni, mást találni, ha én őt akarom
2016. jún. 22. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért nem találkozol vele élőben? Ez az írogatás semmit se ér, találkozni is kell, hogy megismerjétek egymást.


Ha azt látod, hogy nem aktív, nem érdeklődni irántad, akkor bármennyire is nehéz, el kell őt engedni és keresni másikat. Mert a Tinderen nagyon sok pasi van még. Az, hogy passzoltatok nem jelent semmit, sokan meg se nézik az illetőt, csak lájkolja, hátha valamelyik tényleg bejön.

2016. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!