Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mekkora esély van rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esély van rá, hogy egy külföldön dolgozó itthoni személlyel jöjjön össze, volt már hasonló veletek?

Figyelt kérdés
pl esetemben, egy olyan fiúval beszélgettem, aki kint tartozkodik, de én őt ismertem, azonban jön haza, tudnánk találkozni.. de van esélye, értelm ilyennek, a fú nem hisz a távkapcsolatban, nem örökre ment ki, én meg épp készülnék is kifele.. szóval minden lehetséges. Veletek volt már hasonló?
2016. jún. 22. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont most van velem valami hasonló....csak itt én vagyok a férfi
2016. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha meg van a vonzalom, akkor van rá esély.

Főleg úgy, ha te is kimész, mert ugye nem hisz a távkapcsolatokban, de ezzel a probléma le lenne tudva.

De egy fiú miatt soha se költözz!

2016. jún. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én valóban készülök, csak még az úti célban nem voltam biztos, hogy hova is.. ő nem ismer engem, csak ig képekről. És ettől félek, hogy mennyire érdemes flörtölgetni, beleélnem magam úgymond..

Kedves első, te vagy, aki kin vagy?

2016. jún. 22. 23:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok az ilyen helyzet sajnos. Arra azért figyelj, hogy ne azzal az olcsó szöveggel fogjon majd meg téged, hogy mennyire régóta nem csinálta ...
2016. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem,én vagyok itthon...

1# voltam

2016. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
En kint dolgoztam , megismertem a parom, egyszsr hazautaztam kisebb idore,2 hetre, talalkoztunk, egymasba szerettunk. Nemvolt kerdes hogy hazautazok hozza
2016. jún. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdemes, nem érdemes....

Tedd fel magadnak a kérdést : milyen dolgokért érdemes élni?

Közte van a szerelem?

Ezzel mindent megválaszoltam azt hiszem.

2016. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!