Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezzek vagy várjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek vagy várjak még egy kicsit? . Vagy egyáltalán mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 vok és van egy lány (20 éves), akivel nagyon sokat vagyunk együtt es jól érezzük magunkat...am barátok vagyunk a lánnyal már egy ideje...neki kb 1 éve van barátja, de vele nem sokat van....Néha flörtöl velem...én is vele....vigyorgunk, kötexünk a egymással....néha elmegyünk kettesben moziba, sétálni a parkba meg össze vissza...ha velem van, látszik rajta, h majd kicsattan, annyira boldog...kezdeményezzek v várjak még egy kicsit....?....féltem a barátságunkat....mit tegyek?
2010. ápr. 13. 16:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
a pontot nem szándékosan raktam oda.... :)
2010. ápr. 13. 17:00
 2/14 anonim ***** válasza:

Mire vársz még??

Dugd meg!

2010. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
beszelj vele errol...
2010. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mondd el neki mit erzel iranta...
2010. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És ha tönkremegy a barátságunk...v ha nem is megy tönkre...akk is merôben megváltozhat
2010. ápr. 14. 12:13
 6/14 anonim ***** válasza:
mar igy sem a regi....
2010. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ez így van a fiú lány barátság általában nem jön össze, mert az egyik a ti esetetekben te többet akar majd a másiktól. De szerintem is mond meg neki. Valamikor hívd ki beszélgetni és majd akkor.
2010. ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit!! Fölleg ha van barátja! Nálam ugyan ez volt..és nagyon elkurtam a barátságunkat!! Nem is beszéltem vele már egy éve...összevesztünk meg hasnlók! Szerintem ne zaklasd ezt a témát.
2010. ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És ha szakítanak?
2010. ápr. 19. 13:14
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem létezik fiú-lány barátság, ha bírod az erkölcsi aggályokat, szép lassan győzd meg, hogy te vagy a jobb :).

Persze mindezt ne szónoki beszéddel, nem kell megbeszélni semmit, csak cselekedj. Felelősséget nem vállalok :D

2010. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!