Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randin megfogta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randin megfogta a kezem és megcsókolt, ami nekem sok volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki egy kávézóban szólított le, és elhívott randizni. Rá pár napra el is mentünk, és a randi alatt végig valahogy úgy intézte,hogy hozzám érhessen, megfogja a kezem, aztán egyszer csak megcsókolt.

Nagyon értelmes,okos srác,de ez nekem sok volt elsőre amit meg is mondtam neki. Ennek ellenére azt mondta,hogy ő szeretne további randikat.

Ti mit gondoltok? Ennyire "megfoghattam",vagy csak kalandozik?



2016. júl. 3. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudunk gondolatot olvasni, senki sem tud.
2016. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez gyors, akkor határozottan és egyenesen mondd meg neki!

Figyeld, hogy utána hogyan fog reagálni.

Amennyiben megért téged, és lassít akkor valószínűsíthető, hogy nem csak egy numerára kellesz neki, de még akkor sincs kizárva.

Ismerkedj vele és az alapján dönts!

2016. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha sok volt, akkor minek hagytad? simán el lehet hajolni egy csók elől, akár az utolsó pillanatban is.
2016. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De minek hagytad?
2016. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod elhúzod a kezed/fejed és kész. Ne rá kend azt, amiben te is nyakig benne vagy. Ő megtette az első lépést, te azt vagy elfogadod, vagy visszautasítod. Erről szól a kezdeményezés.

Ez csak egy csók, csak egy kézfogás. Még nem jelent semmit.

2016. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem tudhatta előre, hogy te hogyan fogsz reagálni, egyébként meg alapesetben az első randi végén már simán próbálkoznak a legtöbben ilyesmivel, már csak azért is, mert gyakran pont azért dobják első körben a fiúkat, mert nem léptek semmit. Én azért a történet alapján úgy gondolom, hogy neked sem esett olyan rosszul a közeledése, viszont azzal nagyon meg lehet keverni valakit, hogy hagyod az érintéseket, a csókot, utána meg közlöd, hogy neked ez így sok. Majd meglátod, hogy a továbbiakban hogyan alakul, de arra számítanod kell, hogy a legtöbben nem húzzák el hónapokig a lányokhoz való közeledést, úgyhogy ha eldöntötted magadban, hogy mit akarsz, akkor szerintem tudasd majd a fiúval is.
2016. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalataim alapján A NŐK ÚGY 80%-ÁNAK NORMÁLIS AZ ELSŐ RANDIS CSÓK.


Inkább te vagy a kivétel. De ez nem jelenti hogy ez baj lenne. Csak az a lényeg, amit már előttem szólók is mondtak, hogy ezt tudasd vele.

Nekem is volt már ezen belül két fajta lánnyal tapasztalatom:

1. Aki a randin még ott elmondta, hogy ez neki gyors és vegyek vissza, de különben semmi baja nincs velem. Na ilyenkor nekem sem volt vele bajom és vártam még a csókkal újabb egy-két randit

2. Aki csöndben volt és csak később írta meg, hogy "Hát hogy képzeltem ilyet, ő nem olyan lány". Na ilyenkor én is felmérgeltem magam, hogy neki nem volt bátorsága szólni ott helyben és megbeszélni a dolgokat.


Szomorú, ha egy srácról aki az első randin csókolózik azt hiszed csak szoknyapecér lehet. A felnőttek világában a legtöbbször így mennek a dolgok.

2016. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!