Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 fiu aki már régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 fiu aki már régóta tetszik és még februárban megdumáltuk hogy majd összejövünk (akkor még volt bnője) most nincs bnője sem és egész jóban vagyunk hogy kérdezzem, meg tőle? Nem ciki ha a csaj kérdezi meg? és ha ezzel tönkreteszem a barátságunk?

Figyelt kérdés
mit csináljak segitsetek nagyony tanácstalan vok
2008. szept. 27. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem az már régen rossz, ha "megdumáltuk, hogy majd összejövünk". Mintha az csak olyan egyszerűen szabályozható lenne, hogy mikor szeret bele a másikba az ember.

Viszont a kérdésedre koncentrálva: én nem megkérdezném, hanem közelednék felé. Többször érinteném meg, adnék puszit neki, akár kicsit "félrecsúsztatva" a szájára, ... Innen szerintem már ő is fel fogja tenni a kérdést, hogy akkor mi is van köztetek - amennyiben tényleg komolyan akar venni.

2008. szept. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!