Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a hülye, hogy első randin aki nem tetszik valamiért, vagy nem érzek pluszt, és szimplán nem fog meg, annak nem adok több lehetőséget?

Figyelt kérdés

túl hamar reagálom le igy?

N29


2016. júl. 4. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, ráadásnak pedig alig várom hogy végelegyen a randinak, és arra gondolok, most lehetnék itt-vagy ott is a helyett hogy randizom. Sokáig aggódtam e miatt, hogy így nem adok magamnak esélyt egy párkapcsolatra, de amikor találkoztam olyannal, akivel meg volt az a plusz, akkor nem akartam máshol lenni, és nem akartam hogy vége legyen a randinak. Szóval ha nincs kémia, én úgy fogom fel, hogy csak megkímélem magamat és őt az időhúzástól, és pár elcseszett randitól. N30
2016. júl. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ettől nem vagy hülye vagy nem hülye, ez csak egy hozzáállás. Mintha a vígjátékokat szeretnéd, de a horrort nem.

Előnye, hogy kevesebb energiát emészt el a társkeresés. Hátránya, hogy talán álmaid pasijáról maradsz le, mert 1 randi alapján kevés dolgot tudhatsz meg valakiről.

2016. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szived joga.
2016. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!