Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi előtt mennyivel illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi előtt mennyivel illik pontosítani az időt és a helyszínt?

Figyelt kérdés
Előtte lévő nap? Ha még aznap sincs meg, akkor nem is lesz randi?
2016. júl. 6. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:

nálam 2-3 nap, de ennél lehet több is. ha az van lebeszélve, legalább mást hozzá tudok igazítani.


ha aznap írna a pasi akkor nem lenne randi :D de már előtte lévő nap sincs rá sok esély.

2016. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Ezt nem vágom? Hogy hívod el randira / hogy hív ő el téged? Én úgy szoktam, hogy: találkozzunk akkor fél 6kor a szökűkútnál és kitaláljuk hova megyünk.

Vagy: elmegyek érted 7re és elmegyünk a moziba kocsival.

Vagy: gyere 6ra az étteremhez és megkajálunk, aztán mehetünk tovább az állatkertbe (?!).

Szóval így. Ez elég egyértelmű szerintem? Ti úgy szoktátok, hogy akkor találkozzunk valamikor? oké. És ennyiben marad?

2016. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azt megbeszéltük pár napja, hogy kb mikor és majd hova mennénk, de utána nem beszéltünk :D ma lenne a randi, de gondolom az nem lesz, hogy akkor egy óra múlva itt tali :D
2016. júl. 6. 15:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem csörögsz rá, hogy akkor hogy legyen? :D
2016. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nincs meg a száma :D igazából ő a férfi, keressen (bár inkább már így ne), ha találkozni akar :D
2016. júl. 6. 15:54
 6/9 Titusztitusz ***** válasza:
Igen...Előtte való napon illik pontosítani az időt és a helyszint...
2016. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaj ez butaság! Ő a férfi akkor ő keressen... hagyjuk már. Én nő vagyok és én keresem a pasikat. :D Egy találkozás az két emberről szól, nem csak neki kell keresnie. :D De ha nincs meg a száma akkor tök mindegy.

Amúgy nem ciki felhívni nőként a pasit, ez nem megalázkodás. :D

2016. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2-3 órával


24/L

2016. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor randira hívok valakit, konkrét randit beszélek meg. Helyszín időpont. Pont. Nem pontosítunk előtte.
2016. júl. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!