Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért folytatja a beszélgetést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért folytatja a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal találkoztam párszor, de írta a napokba, hogy maradjunk csak barátok, elmúlt a szikra. mondjuk ezt én is éreztem, hogy nem ő a nagy ő. De nap mint nap rám ír, hogy mi újság, mi van velem. Én úgy tudom, hogy ha valakitől nem akarunk semmit, akkor ne is keressük egymást.
2016. júl. 9. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
attól még,hogy nem téged szán férjének kedvelhet mint embert.
2016. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazad lehet.
2016. júl. 9. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:

attól, mert párkapcsolat nem lesz köztetek, még barátság lehet...


23F

2016. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

próbáld megdugni.

ha nem jön össze akkor meg törlöd és tiltod a fenébe.

most már nem kell finomkodnod.

meg alapból el ne hidd már azt amit egy nő mond.

a női beszéd szó szerinti értelmezése a legnagyobb balekság.

a tettei alapján egyértelműen van érdeklődése feléd.

amúgy ezt az elmúlt a szikra dolgot általában akkor mondják,ha nem nyomultál kellőképp és nem akartad megdugni,nem voltál vágykeltő,vagy túlságosan irányítás átadó voltál.

ezeken változtatsz és akkor már veszi is lefelé a bugyit és megkapja a szikráját.

2016. júl. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem fogom megdugni. Meg nem is vagyunk ismerosok kozossegi oldalon. Kisse vallasos. Az volt sztem a gond hogy tul sokat olelgettem, mar 2.talalkozasnal. de igen, attol meg baratok maradhatunk.
2016. júl. 10. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!