Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha kis idővel ezelőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha kis idővel ezelőtt tetszett nektek egy lány, randiztatok, de nem lett belőle semmi, akkor mikor meglátod, mit gondolsz? általában egy bizonyos idő után is tetszik még? érdekel, hogy időközben lett-e barátja és hogy ki az?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

en akivel randiztam es nem lett belolle semmi,abbol mar nem is lessz,en nem szoktam olyanokkal tolteni az idom amibol semmi sem lett,nincsen idom rajuk,ok gondolkoznak,nekiek ido kell,aztan megis hulyen dontenek.


clyde

2010. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van aki nem érdekel.. De ha olyan volt, persze valamennyire biztos tetszeni fog még, meg egy pár kérdésben biztos érdeklődnék felőle, mi a helyzet Vele.
2010. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen esetem sajnos , hogy nem lett belőle semmi ,és nem is lesz úgyse mert a csajnak azóta van barátja ,de nekem ugyanúgy tetszik a csaj , ez már több mint 6 hónapja volt. Arra gondolok hogy bármit megadnék azért ha máshogy alakult volna ez az egész vele.
2010. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Te a fiú vagy a lány szemszögéből nézed?

Én ha a fiú lennék nagy ívben leszarnám, hogy ki gyömöszöli azt a nőt akinek nem kellettem.

A lány meg, ha meggondolta magát akkor neki kell most odatennie magát,mert egy másik f*szival már nem lehet féltékennyé tenni az elsőt.

Egyébként, ha meglátnám a nőt aki lepattintott ,azt gondolnám,hogy lemaradtál rólam te hülye p*csa.

2010. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!