Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire tisztességes több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tisztességes több vasat tartani egyszerre a tűzben? Több nővel ismerkedni egyszerre?

Figyelt kérdés

Főleg a nők véleményére lennék kíváncsi. Elítélendő nagyon?

Ilyen még sosem csináltam, mindig csak egy lánnyal ismerkedtem egyszerre, mert úgy éreztem, hogy valahogy így tisztességes de sajnos egyáltalán nem egy hatékony módszer. Időigényes módja az ismerkedésnek, főleg ha nem jön össze a dolog.

Így logikus, hogy teszem azt két vagy három lánnyal ismerkedjek egyszerre, csak úgy érzem ( és lehet, hogy butaság ), hogy ez nem az úriemberek útja, pedig lehet a lányok is így tesznek.



2016. júl. 11. 07:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
23 éves pasi vagyok amúgy
2016. júl. 11. 07:50
 2/11 anonim ***** válasza:

Sok nő ezt sértésnek veszi...


Meg belefuthatsz olyanba, hogy véletlen összekeversz 1 infót és máris bukhatod az egészet, továbbá több felé oszlik meg a figyelmed

Meg ha összejön egyel, akkor a többivel mit csinálsz? valami kamu indokkal lepattintod őket, vagy csak eltűnsz? neked ez, hogy esne?


23F

2016. júl. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én is ezen gondolkodok, hogy mi lesz akkor, ha teszem azt mind a két lány tökéletesen passzolna hozzám...


Nem esne jól, de akkor csak én tapasztalom azt, hogy szinte mindenki ezt csinálja, nem csak pasik?

2016. júl. 11. 08:14
 4/11 anonim ***** válasza:

A nőknek is többen csapják a szelet

De igazán csak azzal foglalkoznak aki érdekli őket

Amúgy az elején szerintem simán ismerkedhetsz több lánnyal is, mert lehet el fognak utasítani olyannal,hogy nem vagy az esetük

2016. júl. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ismerkedés alatt mit értesz? Mert párhuzamosan randizni több lánnyal az én szememben nem tisztességes. Szerintem egy randi után el lehet dönteni, hogy egyáltalán van-e esélye annak, hogy legyen több is a két fél között, vagy nem. Azután pedig ha igen, akkor jó, ha nem, akkor minek húzni egymás idejét? Az meg hogy valaki "nem rossz", és addig húzzuk vele az időt, amíg nem jön jobb, még rosszabb.

A személyes tapasztalatom az, hogy az első randiig még elnézem, mert pl. netes ismerkedés után az annyira nem is randi, az ember nem tudja, mibe megy bele. Én is így ismertem meg a barátomat, és aztán megtudtam, hogy mikor engem randira hívott kvázi, ismerkedett egy másik csajjal is. Aztán mikor kiderült, hogy köztünk ez komoly lesz, akkor persze annyi volt neki, de meg is mondtam neki, hogy ez nem volt szép tőle a másik lánnyal szemben. Én is eléggé kiakadtam volna, ha páír randi után bejelenti a srác, hogy bocs, de találtam jobbat...az, meg ha párhuzamosan randizott volna mindkettőnkkel, számomra nem lett volna elnézhető.

2016. júl. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A nők mind ezt csinálják. Persze ha te csinálod ezt, akkor vérig vannak sértve, ezért jobb, ha nem mondod el nekik.
2016. júl. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
teljesen normális, csak nem kell a másik orrára kötni ismerkedéskor.
2016. júl. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne altalanosits hatos!!!

A kerdesre valaszolva: Ismerkedni tobbel is lehet, persze. De azert 1-2 randi utan el kene donteni, h mi az abra....

Nekem volt most egy olyan, hogy a palivaljol ereztuk magunkat, megigertette velem, hogy elmegyunk ide-oda, aztan nem keresett. Lattam, h ejjel-nappal fent van a tarskereson. Nekem nyolc nap mulva irt levelet, hogy sajnalja, de beteg volt, meg.... Szoval ment a blabla rendesen... es meg szeretett volna elmenni velem vlhova... Vagy azt hiszi, h nekem ennyi is eleg, vagy csak hogy hulye vagyok... biztos mas lanyokkal is randizik parhuzamosan, es volt jobb is...

2016. júl. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Amíg csak ismerkedés megy, addig korrekt. Mihelyt az ismerkedés mélyebbé válik és elkezdek vonzódni valakihez, elkezdek több energiát belefektetni, akkor már szeretek scak arra az egyvalakire koncentrálni.
2016. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Komolyan mondod? ***** válasza:

Múltkor ismerkedtem egy pasival, aki egyszerre több vasat tartott a tűzben. (mint utólag kiderült)

Mellesleg itt ismertem meg, de ez a történet szempontjából teljesen lényegtelen lesz!


Nos, elkezdtünk ismerkedni. Magától közölte velem, hogy most csak jelenleg velem ismerkedik és nagyon reméli, hogy szimpatikusak leszünk hosszútávon is egymásnak.

Aztán pár napra rá közölte, hogy én vagyok jelenleg a 4. lány a sorban. Nem igazán hatott meg a dolog, hisz ehhez hozzászoktam már az idők során, elég sok ember így csinálja...

Úgy voltam vele, hogy csak ismerkedünk, ezért nem is kérhetek tőle semmit sem számon.


Majd elkezdett "Pirikével" Julikával" keverni. Mondtam neki, hogy na ne, ezt az egyet ne, mert elég lealacsonyító rám nézve.

Erre az volt a válasz, hogy ne vicceljek már vele a többi lányt rég hanyagolta miattam...

Nem foglalkoztam nagyon a témával ismerkedtünk tovább.

Bókolt össze-vissza, tette a szépet.


Majd egyik este részegen felhívott és hát ugye egy "kicsit" elszólta magát. Továbbra is én vagyok a 4. a sorban és múltkor elment prostizni is, blahblahblah...

Ezt mind úgy, hogy rá két napra rá randiztunk volna.


Valamiért lemondtam a randit és szépen kulturáltan megmondtam neki, hogy még a telefonszámomat is törölje ki, mert ilyen pasiból nem kérek.


Hozzáteszem nem a több vasat tartok a tűzben dolog zavar/t, hanem a hazudozás és a másik semmibe nézése.


Én megértem az embereket, hogy azért ismerkednek több emberrel, hogy két szék közül ne essenek a padlóra, de ennek vannak azért határai. Ha kulturáltan csinálja az ember, akkor a másikat nem bántja meg vele.

2016. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!