Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen érzés csokolozni? Ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés csokolozni? Ciki ha 14 évesen még nem csokoloztam?

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

nyugi majd megtalál a szerelem még én sem csókolóztam, de ez nem azt jelenti hogy szerencsétlenek vagyunk hanem nincs a környezetünkbenaki olyan beállítottságú mint mi.

akkor jön a szerlem amikor nem várod.

2008. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Igazat adok az elsö válaszolónak!

Én majdnem 15 voltam mikor elöször csókoloztam!

2008. szept. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Én 19 éves vagyok és még nem volt benne részem. Semmiről nem maradtál le, épp az a gáz, ha valaki 13 évesen már átesett rajta. Koravén, kiégett felnőttekké válnak. Szóval várd ki az igazit! :)
2008. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem gáz egyáltalán hogy még nem csokoztál.

Igazuk van az elöttem íroknak, ha szerelmes vagy és akkor csattan el az első úgy a legjobb.

Sajnos engem 11 éveskoromba lesmárolt egy akkori osztálytársam de nem élveztem és utána jó ideig a gondolatától is írtoztam.Most járok egy fiúval akit nagyon szeretek de az első "csók trauma" után féltem.Szerencsére a barátom megértette és várt vele és megérte mert igy ez lett első igazi csókóm és nem bántam meg.

Szerintem a csókba nem az számit hányévesen csattan hanem legyen mögötte érzés.

2008. szept. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Kedves 19 éves válaszoló!Ezt Te honnan veszed?Koravén kiégett..?Ez nem szex!!Nem kell rá várni 20 évet!Csókolozni nyugodtan lehet 13 évesen is!Amugy csodálatos érzés az is!én 12 évesen kaptam az első csókot!most 18 vagyok..és nem leszek egy kiégett öreglány 25 évesen..:D..Nevetséges..
2008. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem baj, biztosan nem volt még rá alkalom. Nem kell elsietni én nagyon korán kaptam meg az első csókomat, amit nem is akartam. A srác szinte leerőltette a nyelvét a torkomon, nagyon gusztustalannak éreztem, el is ment a kedvem tőle egy időre. Szóval csak akkor csináld ha jólesik:)
2008. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
19 éves válaszoló vagyok. Sajnos ez az igazság. Aki szerelemből teszi, az tegye nyugodtan, de csak menőzésből felesleges már 13 évesen végigmenni az összes pasin. Elég könnyűvérűek lesznek az olyan csajok és bizony hamar kiégnek. Olyan fiatalon meg szinte gyerekek. Az más, hogy te annyi idősen élted meg, de látod, pozitív az emlék, nyilván mert akartad és talán szeretted is az illetőt. Más a dolog háttere, mint a vagány fiatal lányoknál, akik menőzésből teszik. Remélem értesz.
2008. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Én 17 vagyok(lány), és még én sem. És már nem rágódok emiatt, majd eljön az ideje, ezt biztosan tudom. :)

Sőt, kevesen tudják, de ha ez segít: Hujber Ferinek sem volt semmilyen kapcsolata nővel 21 éves koráig-Még csók sem. És nem maradt le semmiről. Ezt ő nyilatkozta még régebben egy interjúban.

2008. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

Én 16vagyok és most nyáron(augusztusban) volt az első csókom és csodálatos érzés volt barátnőmmel a Balatonba átöleltük egymást és ott volt az első :-) mind kőtönknek ez volt az első elöte paráztam h hogy is kéne csinálni de amikor oda jutott a sor jött magától a dolog mintha már rutin szerűen csináltam volna... :-)

És nem CIKI !! És szerintem csak olyannal csináld aki szeret és te is szereted !

2008. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
én is 15 voltam... és akkor sem lett volna semmi ha később történik:) szóval semmiről nem maradsz le:)
2008. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!