Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az elején nincs szikra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az elején nincs szikra, nem lesz belőle semmi?

Figyelt kérdés

Van egy kedves, rendes pasi, akivel randizok. Állandóan ír, érdeklődik irántam, hiányzom neki az elmondása szerint, amikor nem vagyunk együtt. Ajándékokat vesz a gyerekemnek, pedig még nem is találkoztak. Hasonló a világnézetünk, ugyanazt akarjuk az élettől, csak az a gond, hogy nincs meg a szikra. Elvagyok vele, de nem hiányzik, amikor nincs velem. Nem érzek iránta vágyat, amikor mellettem van és borzalmasan unalmas a szex. Feleslegesen húzom az időt reménykedve, hogy jó lesz, ugye? :(

Korábbi kapcsolataimnál, amikor vége volt a talinak, el se akartam engedni a pasit, alig vártam, hogy újra randizzunk, de vele semmi ilyen érzésem nincs. :(


2016. júl. 14. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyenbe belekezdeni sem érdemes,mert ha most unod akkor meddig bírnád ki mellette.Konkrétan barátilag tekintesz rá extrákkal,inkább hagyd,mert lehet ő máshogy érez,aztán csak jól pofára esne.
2016. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben, és valóban nem érdemes folytatni. Próbálhatsz erőszakkal szerelmet, vonzalmat kikényszeríteni magadból, de nem fog menni és nem is érdemes.

Ez nem így működik, és látom, ezt Te is tudod. :) Nem lesz könnyű neki és neked sem, de el kell mondanod.

2016. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!