Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mennyi idő alatt jutottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő alatt jutottatok el a megismerkedésetektől odáig, hogy kijelentsétek, h egy pár vagytok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2 hét, de csak mert előbb nem tudtunk randizni
2016. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Úgy másfél hónap. A megismerkedésünk után csak köszönőviszonyban voltunk, aztán úgy másfél hónap múlva kerültünk közelebb egymáshoz egy buliban és ahhoz képest, meg három napra rá mondtuk ki, hogy együtt vagyunk.
2016. júl. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
3 hónap.
2016. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Legutóbb 3 hónap körül.
2016. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

És a korotokat is megtudhatom?


Az az igazság h már 1,5 éve ismerjük egymást, és ebből fél éve "nyúzzuk" egymást. Nem tudom, hogy ez még normálisnak mondható-e vagy inkább tegyek le róla hogy ebből még lesz valami.

2016. júl. 19. 18:53
 6/16 anonim ***** válasza:
Van valami akadálya, hogy egy pár legyetek? Mit értesz "nyúzás" alatt? Randiztok, szexeltek, együtt alszotok, csak nincs kimondva, hogy egy pár vagytok?
2016. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem volt köztünk még sem csók, sem szex, sem együtt alvás. Az már szóba került, hogy meg kellene próbáljuk együtt, de ő egyenlőre nem akar belevágni egy kapcsolatba, és kihasználni sem akar.


Benne levőként azt mondanám, hogy többek vagyunk, mint barátok, de nem vagyunk kapcsolatban. A kívülállók szerint működik köztünk a kémia, le se tagadhatnánk, hogy többek vagyunk, mint barátok.

2016. júl. 19. 19:11
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

6. vagyok

Szerintem ha mindketten egyedülállóak vagytok, nincs ami gátoljon abban, hogy egy pár legyetek, akkor próbáljátok meg... De mindenféleképpen beszéljetek róla. Lehet, hogy a barátság többet ér. Mert ha balul sül el a kapcsolat, akkor egy igaz barátot veszítetek mindketten...

Ismertem egy nőt, házas volt, és a melóhelyén összeismerkedett egy férfival. Egyértelműen működött közöttük a kémia. Ezt megbeszélték egymással, hogy mindketten többként tekintenek a másikra, viszont mindkettejüknek fontos volt a kapcsolata, mert tényleg szerették a párjukat. Megbeszélték, hogy csak barátság lesz köztük a továbbiakban is. A nő elmondása szerint még mélyebb lett a kapcsolatuk, viszont minden esetben a helyén tudták és tudják kezelni a helyzetet, nem mozdulnak rá a másikra.

2016. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

2-3 hét

21/L

2016. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

2 és fél év.


Mikor megismertük egymást, én mással jártam, munkatársak voltunk.

2016. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!