Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet kideríteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni interneten, hogy kövére -e az illető vagy sem?

Figyelt kérdés

Ha olyan képei vannak, amin csak az arcát látni, egész alakosat sosem, akkor az jó eséllyel kövér?

Hogyan lehetne rájönni arra, hogy az e vagy sem?


Aki gondolom jól néz ki, az nem csak az arcát rakja ki furcsa szögből fényképezve...


2016. júl. 19. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
www.netmerleg.hu/dagadtealány/igen/mondomhogyaz/hiddelvegre
2016. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arcból is simán le lehet vágni, hogy kövér-e az illető vagy sem. Ha pufók az arca és nagy a tokája, akkor eleve kövér.
2016. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
# 2: Nem mindenki hízik arcra, illetve nem feltétlenül annyit, hogy abból lehessen következtetni a testalkatára.
2016. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kell kérni róla egész alakos képet...
2016. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2-nek.

Ez óriási tévedés. Nekem az arcomról senki nem mondaná meg, hogy van rajtam felesleg. A barátnőm kevésbé dundi, neki mégis a képeken kerekebb az arca és tokája is van. Egyszerűen másképp, máshová hízik.


Kérdező: ha sehová nem tesz ki egész alakos képet, az minimum gyanús. Ráadásul elég necces is, hogy akkor ebből (szerintem) sosem lesz találkozás, elvégre élőben egyből kiderülne, hogy milyen alkat.


Sose értettem az ilyen embereket. Én netes társkeresőre tudatosan tettem ki több egész alakos fotót, hogy csak az írjon rám, akinek nem gond, hogy kövér vagyok. Akinek ez nem jön be, az meg tovább lapoz, és kész. Felesleges is egymás idejét rabolni.


Egyébkét kérdező, küldj egész alakos képet magadról, és kérj te is egész alakosat. Ez után már bunkóság lenne, ha nemet mond, és jobb is, ha hanyagolod.

2016. júl. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!