Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hatással van a bátyám múltja rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatással van a bátyám múltja rám?

Figyelt kérdés
Én mindig is olyan voltam aki sose hazudozott és nem terelte el a témát. Így ha rákérdeztek a testvéreimre akkor mindig megmondtam az igazat, nem rögtön dióhéjban de megmondtam. Ezt arra értem hogy van nekem egy bátyám aki nem egy tisztességes ember, több bírósági végzést is kapott. Egy alvilági fazon így egyszerűen. És ha egy lány 4 szemközt rákérdez hogy mi a foglalkozása a bátyámnak, akkor én elszoktam mondani hogy "vállalkozó". Most az a kérdésem hogy szerintetek ez engem is megbélyegez? Úgy értem hogy negatív hatással van rám is? Kevésbé közelednének a csajok emiatt mert a bátyám zűrös alak?
2010. ápr. 16. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem értem, mit akarsz mondani, és a válaszolót se értem;)
2010. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ááá miért bélyegezne meg? az ő ez te vagy...nemértem aki meg ilyen hogy vkit a családja miatt elítél azzal meg nem kell szóba állni..:)
2010. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

látom nem tudnak neked rendes tanácsot adni....


na de én megpróbálok;)


szóval...szerintem a családtagjaink hibái nem igazán vetítődnek ránk, ha mi nem vagyunk olyanok, és ha a lányt igazán érdekled akkor hidd el, ez nem fogja zavarni. az én apám is (nem bűncselekméyneket, nem törvénybeütközőt) csinált olyan dolgokat, úgy viselkedett ami miatt féltem hogy ha elmondom majd elítélnek. de nem. amelyik lányt érdekeltem azt nem érdekelte ez. szóval ne parázz. de ha úgy érzed ne mondd el, ha úgysem derülne ki. remélem segítettem:)


17/F

2010. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Végre 2 normális válaszoló :) Köszönöm. Csak az a baj hogy a bátyám azért elég durva dolgokat csinált, nem bolti lopásokat :).
2010. ápr. 16. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
21:00-ás válaszoló vagyok....figyelj, én tartom a véleményem. te nem abátyád vagy. nem segítettél neki ezekben a dolgokban. akkor? akit igazán érdekelsz, hiddel nem fogja érdekelni. ezeket nem te tetted, a családját meg nem választhatja meg az ember, szóval ezért nem ítélhet el senki, főleg ha vonzódik is hozzád:)
2010. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:) te egy nagyon okos ember vagy :) örülök hogy válaszoltál :).
2010. ápr. 16. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne félj ettől hogy téged is elkönyvelnek "bűnözönek". Bár azért ne hireszteld és dicsekedj vele
2010. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!