Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mitől vonzó nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mitől vonzó nektek egy vizipólós srác? Mitől extrább mint egy focista, vagy testépítő?

Figyelt kérdés
Itt nem a lrofikra gondolok, hanem leginkább a 16-22 éves Makk Marcikra, akiknek nagyobb az arca mint egy válogatott focistának....
2016. júl. 25. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Magasak, izmosak, és olyan jó látni, mikor a világbajnoki meccset megnyerik...
2016. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hat irtam, hogy nem a valogatottra gondolok, mert ott lehet mire verni magukat :D Persze itt is lehet vbt nyerni de az megsem olyan. Magas az lehet. De izomzata kozel sincs olyan formas mint egy testepitonek. Ha izmos is nem til esztetikus.. Aranytalan....
2016. júl. 25. 10:25
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Nekem a testépítős izomzat nem tetszik, van, akinek igen, nem vagyunk egyformák. A focistákat hadd ne ajnározzam, természetesen örülök annak, hogy az EB-n egy kicsit sikerült jobban teljesíteni, mint sokan várták, de abban nőttem fel, hogy mindenki a magyar focin röhögött, miközben milliárdok vándoroltak a fociba eredmény nélkül, miközben más ágazatok oldják meg valahogy az anyagiakat, mert nincs támogatás... Szóval az, hogy valaki focizik, nekem nem tesz hozzá semmi pluszt.

Vízilabdában vannak eredmények, így ott talán a test mögött van egy ilyen plusz is, így annyira nem sajnálom az erre elköltött forintokat, ha valaki tehetséges.

De ez csak az én álláspontom.

Egyébként egy párkapcsolathoz ezeknél azért több kell, szóval engem csak egy kirakatbaba nem tud levenni a lábamról.

2016. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2ik. Nyílván több kell, értem amit mondasz. :) Nem is a pólósokat fikázom akik elértek valamit, hanem az utánpótlást. Hogy némelyiknek akkora arcavan, hogy még CR is megírígyelné. Csak azt nem tudom mire, mert bár oké van rajtuk valami "izom" de így is 20 kilósak vasággyal. :)
2016. júl. 25. 10:43
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Egészséges kinézete van. A testépítők izmai természetellenesek (számomra undorítóak).


A focisták meg buták.

2016. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
A nők pedig nem általánosítanak...
2016. júl. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Általános iskolás koromban volt egy osztálytársam, aki vízipólózott. Hetente nem tudom, hány alkalommal az uszodában kezdett, és onnan jött iskolába. Jó alakja lett, nem deszka, nem nagydarab, az a pont jó, a fotói alapján szeretnek vele pózolni a csajok. Mondjuk őt személyesen is ismerem valamennyire, bár egy ideje már csak online tartjuk a kapcsolatot mint volt osztálytársak, amióta elballagtunk, nem találkoztam vele, minden esetre emberileg is tudom, hogy nem egy tahó, és már elmúlt 30.
2016. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Van egy vékonyka kolléganőm, neki testépítős férje van, neki tetszik.
2016. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

[link]


Komolyan kérdezed??? Ez a férfi testalkat tetszik a legtöbb nőnek, nem a testépítők.


Csak hogy te is értsed:

[link]


[link]

2016. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiben nem kulonbozoek, mint a tobbi sportolo srac. Eleve nem birom azokat a sracokat, akiknek nagy az arcuk. Sok nagyon sportolot ismerek, akik tobbet ertek el, mint ezek a huszonevesek es olyan szerenyek, h alig veszi eszre oket az ember.
2016. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!