Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy külsőre helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy külsőre helyes és számotokra szimpatikus srácról kiderül, hogy népszerűtlen és alig hívják az ismerősei valahova akkor kiábrándultok belőle?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha kiderül, hogy Szilveszterre nem hívták sehova, nem ment el nyáron fesztiválozni senkivel, a születésnapi buliján alig voltak, stb.
2016. júl. 26. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert én sem szeretek ilyen helyekre járni és barátaim is alig vannak.
2016. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
18%

Bocs, de miért az minősít egy embert, hogy hányszor lájkolták a szelfijét a facebookon, hogy hány buliból ténfergett tökrészegen haza, és hogy mennyire népszerű --> azaz mennyire beképzelt trendi divatmajom?


Én életemben egyszer voltam buliban, akkor is alig vártam, hogy vége legyen, és százszor jobban érzem magam 1-2 közeli barát társaságában, vagy akár vallási összejövetelen. Sose szilvesztereztem, és sose pezsgőztem még akkor se, mert nem iszom egyáltalán alkoholt. A szülinapomról pedig a közvetlen családtagjaimon kívül senki sem tudja pontosan, hogy mikor van, mert csendes ember vagyok, aki nem szereti, ha körülünneplik.

Ja, és nem is facebookozom.


Viszont az emberek általban olyan jelzőkkel illetnek, mint kedves, segítőkész, intelligens, "normális".


Akkor most én is egy nullszaldós senki vagyok, és dőljek a kardomba?


És ha barátokat, vagy párt keresnék, magamhoz hasonlóak jöhetnének számításba, mert velük érzem igazán jól magam.


28F

2016. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne. Ha akar jöhetne velem meg az én haverjaimmal. Majd én szerveznék neki szülinapot ha szeretné.

N24

2016. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.


1. Hogy derülne ki? Ő mondja el? Én általában ismeretlenekkel szoktam ismerkedni, nem pedig az ismerősi körömből.


2. Nem érdekel. Nekem is kevés, de igazán őszinte és jó barátaim vannak (akiket már lassan 10 éve ismerek) és az ismeretségeknek nem a mennyisége, hanem a minősége az ami jobban számít nálam.


22/L

2016. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Természetesen nem.
2016. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!