Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztatok már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már olyan csajjal, aki elsőre kis ártatlannak tűnt, aztán kiderült róla az igazság?

Figyelt kérdés
Tudjátok mire gondolok, természetes haj, visszafogott smink, ruhák, aranyos viselkedés, stb, aztán meg kiderül, hogy 20 évesen a tizedik pasiját fogyasztja. Ismertek ilyen lányokat?
2016. aug. 3. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Aha, és az ellenkezőjét is. Mármint olyat is ismerek, akinek festett szőke haja van, műszáj, műmell stb. Ehhez képest 28 évesen összesen 2 pasija volt, és azokhoz is mindig hűséges volt.
2016. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Én az ilyen kis ártatlankáknál inkább olyat szoktam tapasztalni, hogy a külső ellenére gyakran beképzeltek, ellenszenvesek.
2016. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 cukilányka 0.0 ***** válasza:
21%

Nagyon sok ilyen lányismerősöm van, szolid haj, sose egy kis smink, sose egy kis rúzs, visszafogott öltözék... aztán meg ilyen ordas nagy beképzelt, öntelt k.u.r.v.a mind, a fél város megfordult bennük.


Szerencsére én ennek pont az ellentéte vagyok. :)


20L

2016. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
5%

Igazából csak ilyeneket ismerek....


26/F

2016. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa...
2016. aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Ja, mert a ferfiak tobbsege szuzesseget fogad a naszejszakaig, es egyetlen egy bugyiban se jart elotte. 🙀


De legfokepp nem probal csajokat leitatni a hetvegi buliban, hatha ugy szerencseje lesz es kap egy kis szexet, mert egyebkent a kutya se nezne ra, igy aljas modszerekhez folyamodik. Mellette pedig minden not, akk kicsit is jol meri erezni magat egy atlagnal jobban kinezo ferfival mar leriban6ozza. 🙌


Hajra! Irany a vasarnapi mise es imadkozzatok Szuz Mariahoz, hogy a sorok kozott megtalalhatok almaitok szuz nojet. 🙏🙏🙏


Mi ferfifalo, termeszetes haju, visszafogutt sminku, ruhaju aranyos lanyok meg maradunk a nem hisztis, igazi ferfiaknal, igy mindenki megtalalja a maga parjat. 😇️

2016. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!