Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs önbizalmam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs önbizalmam? Sokaknak pedig miért van?

Figyelt kérdés
Magas vagyok, jóképű, egyetemet végzett és anyagilag is eléggé jól szituált. Emellett az emberek akik ismernek azt mondják, hogy jó vagyok, kedves, rendes, segítőkész. És mégis nincs önbizalmam, azt hiszem nem vagyok elég jó a nőknek. Sokan mások akik hasonlóképpen állnak mint én, vagy akár rosszabbul és mégis szilár önbizalmuk van és könnyen ismerkednek és szereznek barátnőt maguknak. Mitől függ ez az önbizalom dolog, mert egyértelmű, hogy nem azért van mert kibújtam dolgok elől az életben. Gyerekkoromban viszont szégyellős voltam.
2016. aug. 6. 09:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Gyerek korodban érhettek olyan dolgok amik miatt önbizalomhiányod lett.
2016. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1


Csúfoltak és elutasítottak, kiközösítettek. De hát annak már több mint tíz éve. Ekkora hatással tud az lenni?

2016. aug. 6. 09:16
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
Már meg is van az onbizalomhianyod oka.:)
2016. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ezt lehet valahogy orvosolni? Mert a mai napig arra számítok, hogy el fognak utasítani és kiközösítenek.
2016. aug. 6. 09:23
 5/17 anonim ***** válasza:
Egy jó pszichológus sokat tudna segíteni. :)
2016. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Biztos nem ez az oka. Engem is csúfoltak és kiközösítettek egész általánosban és mégis van önbizalmam. Csinálj valami olyat, amit sosem mertél, majd megjön az önbizalmad tőle.
2016. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6# De azt vedd figyelembe, hogy mindenki másképp fogja fel a dolgokat. Valaki érzékenyebb és megsínyli, más meg tesz rá magasról mintha mi sem történt volna.
2016. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

6


Nagyon sokan másképp állnak hozzá a beszólásokhoz, kritikához. Van aki alkatilag olyan, hogy nem érdekli más mit mond nekik, másokat pedig nagyon érzékenyen érint. Engem érzékenyen érintett.

Az jó ötlet szerintem, hogy olyat csinálni amit nem mertem eddig. A legnagyobb félelmem az emberek. A nők. Például odamenni egy lányhoz aki tetszik. Mindig azt mondom sosem az ideális helyzet: most nem érzem úgy magam, most nincs jó kedvem, most el kell intéznem ezt meg azt, most nem lehet mert az utcán milyen gáz, most nem lehet, mert milyen jól elvan a barátnőivel, most nem lehet mert olyan gondterheltnek tűnik stb. Szóval sosem érzem azt, hogy az az ideális pillanat.

2016. aug. 6. 11:13
 9/17 anonim ***** válasza:
Dudj meg 1 2 idegen nőt akiket ha nem sikerül nem nagy tragédia,ha mégis akkor megnöveli az önbizalmad.
2016. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Az a jó, ha úgy állsz hozzájuk, meg az emberekhez, hogy 'ha ez nem jön össze lesz másik'. Nem nehéz, csak ne vedd a szívére, ha valakinek nem vagy szimpatikus. Sok ember van, lehet válogatni bőven.:)
2016. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!