Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire jó a nőknek, hogy leborot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó a nőknek, hogy leborotválják a szemöldöküket és a helyükre újat rajzolnak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 6. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Ez 10 éve volt jó nekik, akkor sem tudom miért. Kérlek ne mondd, hogy kezd megint divatba jönni. :'(
2016. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
65%

Minden nap kicsit odébb rajzolhatják XDDDDDDDDDDDDDD

Grimaszolniuk sem kell,csak felrajzolnak egy magasabbra ívelt szemöldököt, és egyből megvan a "temiaf_szról beszélsz"-nézésük.


26/F

2016. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

Ez számodra párkapcsolati problémát jelent, vagy csak rossz kategóriába raktad a kérdést?


Amúgy hmm, ki tudja... Vannak, akik nincsenek megelégedve a szemöldökük ívével, ezért inkább rajzolnak maguknak egyet (bár nem borotválja senki a szemöldökét, max gyantázza, vagy csipesszel szedegeti)

2016. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kettes:Lol. Olyan lányt ismertem, aki tetováltatta :S

Megkérdeztem, hogy ezt most miért, de tök normálisan. Mondta, hogy az igazi szemöldöke annyira ritka és gáz, hogy ez jobb megoldás. Jól állt neki amúgy. Ja, személyi képén megmutatta az eredetit, hát tényleg röhejes volt.

2016. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem borotválja (gyantázza) le a többség, csak ritkítja és ráfest festékkel, illetve ceruzával. Csinosabb ívet és formát ad. Szebb, mint a természetes bozont. És az arcot is kicsit szebbé, rendezettebbé varázsolja.
2016. aug. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!