Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megnézte de nem ír vissza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnézte de nem ír vissza, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nem rég ismerkedtem meg, tegnap írtam neki és vissza is írt pár perc múlva, kicsit beszélgettünk de aztán az utolsó üzenetet megnézte és lelépett.Aztán nem volt fent egész nap egészen máig de nem válaszolt.Gondolom lehet hogy elfoglalt vagy esetleg nincs ideje vagy csak szimplán leszar :DD bár amikor megismerkedtünk nem igazán tűnt olyan visszautasítónak :)...az lenne a kérdésem hogy ha még nem ír pár napig az bunkóság lenne ha írnék neki újra? nem akarom hogy taplónak nézzen :D

2016. aug. 10. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elszomorítani, de elenyésző az esélye, hogy fog még írni. Nem fog. Ilyen az élet.
2016. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Írj rá egy másikra.


Vagy hívd randira!

2016. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Még az is előfordulhat, hogy írni fog valamikor, de a helyzet az, hogy annyira nem érdekled, hogy egyből válaszolt volna, mielőtt elment volna bármi egyéb dolgára. Szóval én nem írnék neki. Ha akar akkor majd ő jelentkezik, ha meg nem, akkor ennyi volt. Fölöslegesen ne legyél nyomulós, tudja ő nagyon jól hogy neki kellene jelentkeznie előbb...
2016. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!! :)
2016. aug. 10. 19:05
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Jajj hogy én már mennyi ilyennel találkoztam, szerintem ha 100 al nem, akkor egyel sem, ezt így mondom.

De igen egyszerűen tojik rád.

2016. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
szard le, nem érdekled
2016. aug. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg szimpi vagy neki, csak elfoglalt, és annyira fontos azért nem vagy neki, hogy rögtön válaszolgasson. Még várj pár napig, aztán ha nem válaszol, még egyszer ráírhatsz. Ha akkor se válaszol, akkor viszont hagyd. Vagy ha a későbbiekben is előfordul, hogy nem ír vissza, akkor szintén hagyjad már, mert nem érdekled annyira. Legalábbis szerintem (ha magamból indulok ki).

20/L

2016. aug. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem, köszi :) hát ha nem fog írni tuti nem írok neki még egyszer.ne h valami ratyinak nézzen h irogatok neki még akkor is ha nem ír vissza :D 19F
2016. aug. 11. 11:15
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
vársz, leszarod, ha 1 hét után még érdekel vagy nincs más, akkor írsz neki újra.
2016. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele majd ír ha akar ha nem hàt akkor nem !Keress màst aki nem ilyen bunkó mint ő!
2016. szept. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!