Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok egy ilyen helyzethet? Randiznátok vele?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt kirándulni voltam és eltévedtem az erdőben. Egy srác jött arra és segített kijutni. Elkérte a számomat, aztán azóta sem hallottam felőle - egészen két héttel ezelőttig. Egyszer csak rámír valaki egy ismeretlen számról, annyit, hogy szia, hogy vagy, mintha egy hete találkoztunk volna utoljára. Megkérdeztem, hogy ki az és kiderült, hogy az a pasi, akivel 3 éve találkoztam az erdőben. Én már arra sem emlékeztem, hogy néz ki. Elkezdtünk beszélgetni. Most találkozni akar velem. Szerintetek? Nekem eléggé az az érzésem, hogy mostanában nem volt nagy sikere a nőknél, és jobb híján ráírt random az egyik nőre,akinek valaha elkérte a számát. A whatsappos képe is leginkább ezt a menő csávó/falu bikája képet erősíti. Ugyanakkor úgy tűnik, sok közös van bennünk (már ha nem csak kamuzik) és én mindenkinek adok egy esélyt, lehet, hogy a valóságban tök normális... De kissé szkeptikus vagyok vele kapcsolatban.
2016. aug. 13. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
gondolom kefélni akar de ezzel meg mi a gond menjetek dugni az erdőbe egyet és mindenki boldog lesz.
2016. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok kefélni. Normális kapcsolatot szeretnék.
2016. aug. 13. 21:06
 3/10 anonim ***** válasza:
pfff
2016. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szergej55 ***** válasza:
Én is rögtön arra gondoltam első olvasásra, amire végül te is jutottál. Ha nem vagy biztos a dolgodban, adhatsz egy esélyt az ügynek, de nyilván te tudod.
2016. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet volt nője, de emlékezett rád azóta is. Ebből még jó dolog is kisülhet, 1esélyt adnék a dolognak vmi nyilvános helyen, aztán lehet gáz a csávó, de ezt nehéz képről megállapítani, vmikor biztos jó pasi volt, megadtad neki a számod. :)
2016. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nekem eléggé az az érzésem, hogy mostanában nem volt nagy sikere a nőknél, és jobb híján ráírt random az egyik nőre,akinek valaha elkérte a számát"


Valószínű. És akkor mi van?

Jelenleg még nem is ismeritek még egymást, akkor meg mi alapján várnád el, hogy ne egy random lány legyél a számára?

Másokkal az elején nem ugyanúgy random ismeretlenek voltatok egymásnak?

2016. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, ebben is igazatok van. Viszont akkor már szerintem jó pont lett volna, ha nem csak egy szia, hogy vagy az első üzenet, hanem valami bemutatkozás, magyarázat, ilyesmi. De szerintem egy találkozást megér a dolog, max elhajtom utána, ha nem működik a dolog.
2016. aug. 13. 21:45
 8/10 Szergej55 ***** válasza:
Persze, azzal nagy gond nem lehet, hajrá!
2016. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Furcsa szituáció. Én kíváncsi lennék és adnék neki egy esélyt. Bármi lehet belőle.
2016. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól, hogy mostanában nem sikeres a nőknél, de akar valakit, mert magányos, még nem biztos, hogy nem sül ki belőle egy boldog párkapcsolat. Egy olyan boldog kapcsolat, amire kb. nem is számított, hogy valaha lesz neki.


Egy találkozót megér a dolog. Ha nem mész vele ágyba tapsra, akkor semmit sem veszíthetsz.


20/L

2016. aug. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!