Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan pasi aki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi aki csak szexet akar, de nem a lakásban, nem autóban hanem a kiválasztott nőt elviszi szállodába?

Figyelt kérdés
Képesek ezek emberek fizetni a helyért szerintetek? Vagy ha csak szexet akarna akkor már autóban is bepróbálkozott volna?
2016. aug. 16. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A választ nyilvánvalóan te magad is ki tudod találni.

Hirdetsz? :)

Nem itt kellene...

Vannak erre megfelelő oldalak is.

2016. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jajjjj....semmi hirdetésről nincs szó.

Ismerkedek valakivel, aki tervezi hogy menjünk el 2 napra kirándulni stb ....a többit meg már megírtam a kérdésemben..

2016. aug. 16. 11:40
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
76%

Felvittek egy szállodába, megdugtak, és nem tudod, hogy szeret-e a pasi?


Válaszom: bármi megeshet. Hányadik randi? Elvagytok együtt?


Amúgy nekem már volt, hogy fizettem, és nem dugtunk...mindezt barátnővel...

2016. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Siman van.

Ha hazas / parkapcsolatban el, de ezt nem koti a lany orrara. Kocsiban gazos mert meglathatnak, meg nem is kenyelmes (pl nem lehet utana mosdani, wc-zni, stb), sajat lakasaban meg vagy ott figyel asszonypajti, vagy ha epp nem is, nincs kedve agynemut huzogatni - mosni, meg a nyomokat eltuntetni.

Te voltal mar nala?

Ha nem lenne titkolnivaloja, akkor sztem hulye lenne szallodaba vinni. Ha valakivel eljutok odaig, hogy parkapcsolatot szeretnek, akkor minden vagyam, hogy az illetot jobban megismerjem, es o is engem. Es altalaban az elso egyuttlet utan, ha tenyleg szerelmes valaki, akkor arra vagyik, hogy a masik ott aludjon, reggelizhessetek / kavezhassatok egyutt, es ne csak egy dologra szoritkozzon a talalka...

2016. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nos, igazából nincs párja, nekem sincs. Viszont külföldön dolgozik és Magyarország másik végében él.

Viszont születési helyünk itt van Keleten, haza jár szüleihez.

Beszéltem vele erről a témáról, és azt mondta nem a szex a legfontosabb, lehet lenne de csak ha én is akarnám.

Aztán látta hogy nagyon kételkedek így mondta hogy ha hazajön akkor találkozunk de nem megyünk sehová, majd később bepótoljuk.

2016. aug. 16. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"lehet lenne de csak ha én is akarnám."

Na neee... Micsoda lovag... xD

2016. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen tortenetem kb tiz eve , szeretos tortenet es MINDIG en fizettem a szallodat, mikozben meg az agyban sem volt jo, ugyhogy dobtam:-)


De oszinten szolva ez a szalloda dolog nem gyakori. Altalaban haver kolcsonkert lakasa, auto, sajat haz, volt szinpad alatt, waaaaaa ilyen roppant hulye helyeken. Regi szep idok, total nosztalgia, azota hazassag szoval ezek a dolgok eltuntek az eletembol-es nem banom, attol fuggetlenul, hogy egy jo korszak volt.

2016. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!