Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a férfiak panaszkodnak hogy nem találnak nőt? Nekik van lehetőségük bárkinél kezdeményezni

Figyelt kérdés

Sose értettem ezt. Azt mondják jó nekem, könnyen találhatok magamnak egy pasit, viszont ez nagyon nem így van. Ha elmegyek mondjuk bulizni 100% hogy nem megyek oda senkihez ismerkedni. Azt várom el, hogy odajöjjenek. És ha szimpi az illető akkor beszélgetek, megiszok vele valamit.

Szerintem nincs egyszerűbb annál, mint leszólítani egy lányt. Hiszen a nők elvárják a kezdeményezést, például én is. Akkor miért nem lép annyi férfi? Vagy tévedek?


2016. aug. 21. 10:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
58%

Mert elsőre odamennek a "10/10-es" csajokhoz, akik elküldik őket.

Aztán 4-5 eset után sírnak, hogy minden nő bunkó és elutasító.

2016. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
72%

Aki ad a külsejére (még ha nem is olyan jóképű) de kihozza magáól a maximumot amire képes, kedves és nem az a tipus aki feladja elég hihetetlen, hogy senkinek se kell.

Az a baj párat visszautasit 2-3 lány és ők mar úgy állitják be hogy senkinek se kellenek és nem talalnak baratnőt.

2016. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
24%
Mert kiskirálynős kisugárzásod van és aki pénzre akar megvenni, nálad többre vágyik, aki pedig értelmes nőt akar keríteni, annak szóba sem jöhetsz, kisanyám!
2016. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
miért mennék a pénzre? :o ez nagyon nem igaz, volt már szegényebb barátom is, és nem azt néztem. ahhoz meg hogy úriember legyen valaki nem kell sok pénz.
2016. aug. 21. 11:00
 5/29 anonim ***** válasza:
28%

Ha egy lány kedves lenne figyelmes, nem keltené azt a hatást, hogy ő egy mádmázel, és legalább érdeklődően nézne a másikra, akkor több férfi oda merne menni.


De a legtöbben flegmák, rá sem néznek a másikra, beképzeltek.


ÉS a minimum, hogy a kölcsönös szimpátia meglegyen legalább egy hosszabb szemezésben vagy egymás figyelgetésében.

2016. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
40%
Jaj, te valamit nagyon nem értettél meg.
2016. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%

Hahaha mi sem könnyebb annál? Na akkor menj oda neked tettsző pasikhoz szólítsd le őket, hiszen mi sem könnyebb annál.

Elvégre emancipunciság van nem?

2016. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
33%
Mert aki nem néz ki jól, az kezdeményezhet ezer nőnél is, mind el fogja utasítani. A 10/10-esek ugyanúgy, mint a 10/1-esek. Egyébként hozzád is rendszeresen odamennek, csak te nem veszel tudomást róluk, mert nem ütik meg az elvárásaidat.
2016. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
60%
Ezt a kérdést valami morbid humornak szántad? Gondolkozz egy kicsit: Te elmész bulizni, biztos,hogy egy este alatt odamegy hozzád egy jó pár férfi, akik között lesz olyan is, aki szimpatikus neked. Mi dolgod van? beszélgettek, megisztok valamit, stb. Amíg ez kialakul addig neked a kis ujjadat sem kell mozdítanod, gyakorlatilag csak jelen vagy az adott helyen. Én elmennék bulizni, próbálnám kihozni magamból a lehető legtöbbet, persze hiába, mert akármelyik nőhöz mennék oda elutasítana. Ennyit a kezdeményezési lehetőségekről!
2016. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%

"Sose értettem ezt. Azt mondják jó nekem, könnyen találhatok magamnak egy pasit, viszont ez nagyon nem így van. Ha elmegyek mondjuk bulizni 100% hogy nem megyek oda senkihez ismerkedni. Azt várom el, hogy odajöjjenek."



De ez a te döntésed, hogy így nehezíted a saját dolgodat - senki se kényszerített arra, hogy így tegyél.

Ez egy olyan trade-off amit önként vállaltál: neked így kényelmesebb meg biztonságosabb, cserébe kevesebb az esélyed.



"És ha szimpi az illető akkor beszélgetek, megiszok vele valamit. "



Minő kegyes hozzáállás... Ugye azt érzékeled, ha én férfiként állnék ugyanilyen kényelmesen a társkereséshez, akkor esélyem se lenne?



"Szerintem nincs egyszerűbb annál, mint leszólítani egy lányt. "



Szerintem meg nincs egyszerűbb, mint [...].

És a [...] helyére rakjunk be bármit, amit ugyan az életben nem próbáltunk, élből elutasítjuk, hogy bármikor is kipróbáljuk, de az otthoni fotel kényelméből azért tudjuk osztani róla az észt...



"Hiszen a nők elvárják a kezdeményezést, például én is."


Már amelyik. Van aki igen, van aki nem. Van aki valamikor igen, valamikor nem. Van aki valakitől igen, valakitől nem. Van aki, valamilyen kezdeményezést igen (és akkor vadidegenként olvasd ki, hogy melyik is az), valamelyiket nem.

Van aki képes kulturált módon tudatni veled, ha téged épp akkor, épp ott, épp úgy, épp valami miatt nem. Van, aki nem.



"Akkor miért nem lép annyi férfi?"


Ezer és egy oka lehet. Pl.:

1.) nincs elég önbizalma

2.) korábban még volt valami önbizalma, de azt sikeresen leépítették

3.) szimplán csak piszok módon nem érdekled

4.) nem szeret vadidegen emberekkel ismerkedni

5.) nem tartozik rád.


És kiemelném az 5)-ös pontot: hogy semmi közöd hozzá.

Onnantól kezdve, hogy te úgy döntöttél, hogy te nem vagy hajlandó lépni, és minden ezzel járó felelősséget és kockázatot egyszerűen áttolsz a férfi oldalára, onnantól kezdve ezzel azt is vállalod, hogy neked az jut, aki kegyeskedik hozzád odamenni. A többihez nincs közöd, és főleg nincs semmi alapod számonkérni őket, hogy ugyan miért nem mennek oda hozzád.

2016. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!