Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már tökéletes randitok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már tökéletes randitok? Meséljétek el, illetve hogy összejöttetek-e a másik féllel utána.

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elozo kapcsolatom kezdetenel volt az etalon randi. Majd 9orat voltunk egyutt, csok is volt mar a randi kozepen. 1 evig voltunk együtt. Azota ez az etalon, de lehet jovo 7en ez megdolni latszik..😉 28/f
2016. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Este hattól éjfélig voltunk együtt. Sétálgattunk a Duna-parton, később a Várnál söröztünk, és végig jót beszélgettünk. Aztán majdnem bepisiltünk, de időben sikerült egy mekit találni, ott még vettünk sült krumplit, és egy közeli padon üldögélve ettük meg, akkor már egymáshoz bújva :)

Azóta már házasok vagyunk.

2016. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt! 2 éve, és azóta is újra-újra felelevenedik bennem, hogy bárcsak megint lehetne egy ilyen tökéletes randim... Pedig azzal a fiúval, akivel átéltem, már nem tartom a kapcsolatot, összetört a szívem, mert aznap teljesen levett a lábamról, majd néhány hónap járogatás után elhagyott. :( De ez nem ide tartozik... :)

Első randi volt. Mikor elhívott, kitalálta a szokásos mozi ötletet, de felajánlotta opcióként, hogy elmehetünk Bp.-re is mozizni, mert miért ne?! Tudni kell, hogy 80 km-re van Bp a lakhelyünktől (mi pár percnyire laktunk egymástól). Gondoltam, miért ne, legalább az utazgatás alatt is megismerem valamennyire. Így hát találkoztunk a közöttünk lévő buszmegállóban, nagyon zavarban volt, hozott egy szál rózsát és egy tábla csokit, mert tudta, hogy imádom a csokoládét...ezeket szépen udvarias szavakkal átadta, majd vártunk a buszra, de 1 perccel később a haverja megjelent egy kocsival. Ez nem volt megtervezve, de olyan volt teljesen, kinyitotta az ajtót, beszállított a kocsiba. Elvitt az autó minket a vonatig, ott megbeszéltük, hogy mindketten mennyire zavarban vagyunk, de aztán kezdtünk feloldódni.:) Beszélgettünk, jól ment. Nem hagyta, hogy én vegyem meg a jegyemet. Felszálltunk a vonatra, az úton kezdtük megismerni egymást, folyamatosan dumáltunk, mindig volt téma. Aztán a Bp.-i tömegközlekedés kalandos volt, mert egyikünk sem volt jártas benne, nevettünk mindenen, mert nem tudtuk, mit hogyan kell. A mozihoz vezető úton megálltunk mekizni egyet, meghívott engem, nekem csak várnom kellett az asztalnál és hozta is, meglepett egy fagyival is.:) Ezután odaértünk a mozihoz, de valahogy mégis úgy döntöttünk, hogy a mozi túl snassz, inkább menjünk el sétálni a Városligetbe. Rengeteget sétáltunk - mint a randi után kiderült, ő gyűlöl sétálni, de ez egyáltalán nem látszott rajta ott. :D Időközben hűvös lett, odaadta a pulcsiját kérés nélkül - mint utóbb kiderült, nagyon fázott, mert nagyon fázós. :D Ezután indultunk vissza vonattal haza, de a vonaton még flörtölgettünk. Az állomástól meg taxival vitt haza, útközben megfogta a kezem...kiszállt és mivel nem akartam elsietni a dolgot, csak megölelt, de nagyon jól esett és utána mondta, hogy ezért az ölelésért már megérte kiszállnia a taxiból. Délután 2-től Éjfélig tartott ez a randi. Csodás volt. Hogy miért? Mert szerintem mindent tartalmazott, amit egy tökéletes randinak tartalmaznia kell.

-Kalandos volt, új helyeket fedeztünk fel együtt

-Volt időnk beszélgetni, megismerni egymást gyönyörű környezetben, tartalmas volt

-Ettünk is, mások szimplán egy étterembe mennek, nálunk ez is megvolt

-Mindent ő fizetett, ami nekem nagyon tetszett, pedig nem vártam volna el.

-Nagyon tetszett, hogy taxival vitt haza, mert sosem ültem még taxiban

-Láttam, hogy mindent megtesz azért, hogy levegyen a lábamról (udvarias volt mindig, mikor elmentem wc-re, vett nekem innivalót mire visszaértem, a pulcsiját odaadta, stb)

Mi kell még??

Persze egy ilyen tökéletes randihoz az is kell, hogy a két fél szimpátiája meglegyen egymás iránt... rosszul is elsülhet, mert ha pár óra után ellaposodik a randi, az nem tesz jót az ismerkedésnek, de ha kölcsönösen élvezik egymás társaságát a felek, akkor szerintem nem baj, ha ilyen hosszúra húzódik. Persze mi sem terveztük ilyen hosszúra, de annyira belejöttünk, hogy majdnem lekéstük az utolsó vonatot hazafelé. :)

Így leírva talán nem tűnik nektek álomrandinak, de tényleg megvolt benne minden, ami kell. Amelyik pontokat feljebb kiemeltem, azokat vegyétek figyelembe, fiúk!;)

23/L

2016. aug. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem is volt, kb. 2 éve. Mondjuk a lány a munkatársam volt, ismertem valamennyire, 2 hét után taliztunk semleges helyen. Kb. 3 órát dumcsiztunk, aztán a végén mindketten alig vártuk, hogy megcsókoljuk egymást, de az valami mámoros volt, ilyet csak filmekben láttam. Mikor a randin megjelent már tudtam, hogy lesz valami, addig annyira nem volt egyértelmű. Csinos volt, a haja frissen befestve, emlékszem, hogy az ing ami rajta volt, abban csillogó szálak voltak belevarrva, az egész lány ragyogott a nőiességtől.
2016. aug. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most volt 1 hónapja :) az első kettő tökéletesnek mondható volt.

Tinderen találtuk meg egymást, le akartam mondani a randit, mert csak 2 képe volt, rá is gugliztam,de nem tetszett a képeken, amiket találtam... de végülis elmentem. Le voltam döbbenve, hogy mennyire máshogy néz ki, milyen helyes srác. 8tól 11ig voltunk együtt, nem sok, de szerintem egy randinak nem kell egésznaposnak lennie (furcsa is, hogy itt páran azt írták) Végig beszélgettünk, pedig én eléggé le tudok blokkolni és nem jut eszembe semmi, de most nagyon jól megértettük egymást. Végre egy értelmes, tájékozott és művelt srác, akivel nem csak hülyeségekről lehet beszélgetni. Mindenben egyetértettünk, csak kapkodtam a fejem, hogy mennyire jó, hogy így gondolkodik (ideológiai kérdések). Első randin már csók is volt és tetszett, hogy nem le akar támadni és onnantól kezdve nem csak smárolni meg tapogatni akart (mint előtte sokan mások), hanem beszéglettünk ugyanúgy. Nem tudom hogyan lehetett volna jobb.

Első randin csak sétáltunk amúgy, 2.-n biliárd, majd séta a rakparton.

2016. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!