Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek az auto/motor szerelő pasikról?

Figyelt kérdés
Szóval!Titeket vonz vagy inkább taszít?Csak mert nekünk nem igazán lehet állandóan ápolt kezünk stbstb...Csak mert sajnos elég kevés lányt találtam aki ezt tudja tolerálni...Volt még olyanra is példa, hogy félmeztelenül egy olajosan egy overálba mentem az aktuális barátnőmért és majdnem, hogy le tagadott hogy ismer, alig akart beülni mellém a kocsiba.:D
2010. ápr. 20. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Háááát ez nehéz, de megpróbálok valami hasznosat írni. A kéz érdessége nem számít, csak a szexuális szituációkban, mikor érzékeny ponton érsz hozzá, és akkor lehet nagyon zavaró a dolog..talán krémezhetnéd. A másik meg, ha nem szereti hogy olajosan mész érte, akkor lehet hogy ő szégyenli a munkádat, talán alantasnak tartja vagy a barátai előtt "cikinek"...ezt nem tudom, attól is függ, hogy milyen körökben mozog a csaj. Annyit mondok én vidéki vagyok és nekem NEM LENNE PROBLÉMA. Talán a csajban keresd a hibát, ne a munkádban. de komolyan. Ő a hülye és emiatt nehogy bármiféle rossz érzésed legyen.


21/L

2010. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
szia! engem vonzanak az ilyen pasik :) én nem olyan csaj vagyok akit ez a dolog taszít am imádom a mocikat és a kocsikat is. a barátom autószerelő és ha tényleg olyan piszkosan jön haza akkor én már kajával várom és csak annyit mondok neki h most zuhanyozz majd utána fürdünk együtt:D nálam ez soha nem volt probléma és nem is lesz mert valamiből meg kell élni és ha a pasim szereti ezt csinálni akkor miért is ne? nem akarok egy olyan pasival élni aki milliárdokat keres és soha nem volt piszkos a keze és mindig öltönybe mászkál. egy kicsit sokra sikerült a véleményem->bocsi de remélem sokat segítettem üdv
2010. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
az én pasim autó-motor szerelő és egyáltalán nem taszít:D néha felmegyek hozzá és nézem meg néha segítek neki ha szól imádom a kocsikat és a motorokat mindig titta retek:D olajos meg minden de nem zavar:D
2010. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem semleges. Volt érdes kezű melós barátom, de én is mondtam neki, hogy kenje.

Szerintem akármilyen foglalkozású valaki, alap, hogy a kedvesével tisztán, illatosan, átöltözve, lefürödve találkozzon, nem abban a ruhában, amiben egész nap dolgozott. Úgyhogy ebben részben igaza volt a csajnak.

2010. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

párom magának szerelgeti a kocsiját...elnézegetem messziről ahogy izzadt meg olajos..látványnak jó...

DE

mielőtt hozzámérne,előtte fürödjön meg,jobb szeretem ingben,öltönynaciban aktatáskával amikor irodából jön:D


de kinek mi jön be...

22/L

2010. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
No problem, sőt. Nekem volt autószerelő párom, az sem okozott gondot, ha én is beszálltam a munkába és szintén koszos lettem.
2010. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
imádom az autószerelőket (a helyeseket:D), szóval engem nem zavarna, azon, hogy esetleg olajos vagy bármi azon nem akadnék ki, ha már összejövök valakivel akkor arról tudom, hogy szokott fürdeni, érted..:D
2010. ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

14:48 /88% Igen elvárható hoyg illatosan stb... de mi már nem fél éve éve voltunk akkor együtt. És ha munka kellős közepén, hív hogy mennyek ki elé akkor ne pattogjon már..


A többi értelmes válaszadónak KÖSZÖNÖM.Kezemet természetesen kenegetem mindennel de hát...

2010. ápr. 20. 18:11
 9/17 A kérdező kommentje:
*14:44 /88%
2010. ápr. 20. 18:12
 10/17 anonim ***** válasza:

szexí..:D

olajos pasi, munka ruha 8) mocik, autók...motoros talik...:D

hova jobbat?:P:D

találsz majd olyan lányt aki tolerálja és szereti is..:D

csak győzd kivárni..:D

2010. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!