Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen ha pasiként beállítom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ha pasiként beállítom, hogy férfiakat mutasson, akkor csak olyan pasikat mutat, akik férfiakat (is) keresnek vagy heterókat is?

Figyelt kérdés
Ok, hogy a like meg a nope anonime, de elég cink lenne superlikeolni egy full hetero pasit.

2016. aug. 24. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
bár nem ismerem, de kétlem hogy mindenkit mutatna
2016. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha hetero, akkor neki csajok vannak beallitva, ergo,hiaba lajkolod, nem fog neki kidobni. (Bar a superlike-kal nemzom mi a helyzet, de szten azt se dobja ki neki) amugy nem csak a szinten meleg sracokat dobja ki.
2016. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És csak azt mutatja, aki épp online?
2016. aug. 24. 19:21
 4/6 pschmith válasza:
Ez jó kérdés mert amikor én állítottam be, hogy pasikat keresek pasiként akkor dobta és dobta ki a pasikat s mikor nézem az adatlapot ott volt hogy heteró, s tökre felbasz hogy akkor minek nézem meg, valamint nem tudok vele mit kezdeni bármennyire is bejön, hogyha heteró. Szóval ez úgy elég szar, még akkor is hogyha Nekik nem jelzi hogy nekem bejönne.
2016. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak azt mutatja, aki épp online. mindenkit mutat.
2016. aug. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azon csodálkozom, hogy amikor lányként néztem lányokat, férfiakat is kidobott.
2016. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!