Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem van a gond, ha minimum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond, ha minimum ugyanannyit visszavárok egy nőtől ismerkedéskor, amennyit adok?

Figyelt kérdés

Az még teljesen rendben van, hogy nekem kell kezdeményezni, én keresem a társaságát először. De miután ez megtörtént, a kedves szavakra, erős célzásokra, nem kapok ugyanannyit vissza, hanem sokkal kevesebbet. Nekem kéne még koslatnom a lány után? Keresnem állandóan az ő társaságát? Szerintem igenis helyénvaló lenne, hogy legalább érezzem, hogy kíváncsi a társaságomra és ő is keressen engem, sőt, mondjuk pl ő is közölje felém a tetszését, mint ahogy én felé.

Ilyenkor mindig elbizonytalanodom, hogy lehet, hogy nem is jövök be neki, de már többször bebizonyosodott, néha utólag, néha már előzetesen látszott, hogy nem ez a helyzet, hanem elvárják, hogy még én menjek utánuk.

A mostani esetben is, nem viszonozza rendesen azt, amit már eddig is mondtam neki, de még elvárná, hogy még mindig én keressem? Nekem ez így nem működik.


Mással is ez van, ez a megszokott, vagy csak én fogok ki mindig ilyeneket?


Nem tudom eldönteni, hogy nem kedvel, vagy kedvel, csak zavarban van és nem mer megnyílni, vagy csak simán büszke és elvárja, hogy még én teperjek neki. Nagyon nem mindegy...


22



2016. aug. 29. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát ne ismerkedj minden jött-menttel. Ha nincs érzelmi intelligenciája valakinek, akkor még szerencse, hogy nem képes a másik érzéseihez hozzáadni.

Ritka az okos ember, mind férfiba mind nőbe. Nem fogsz egyből okos, kedves, aranyos, szép nőt találni ha sorba próbálkozol mindenkinél.

2016. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1: Nem próbálkozom sorban, ritkán szoktam csak, és akkor sem vagyok rámenős (pedig ezek szerint lehet, hogy az kéne), de amikor próbálkozom, akkor azt komolyan veszem, mint ahogy most is. És okos a lány is, engem mindig az okos nők vonzottak... szóval nem p!csáról van szó most sem, és korábban sem.
2016. aug. 29. 22:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképen vagyok vele mint te. Önbizalom hiànyom van kissé, szóval ha egy lànytól nem kapok pozitìv visszajelzést megunom és (önvédelemből) tovàbb àllok. Ffi30
2016. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%
Relatív mit jelent az okos. Én nem egy "okos" nőt láttam már akik teljesen érzéketlenek voltak és szinte bárkin képesek voltak áttaposni. Kerüld inkább őket, ha jót akarsz magadnak. Vagy próbálkozz és szívj, a te döntésed.
2016. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos ha valakivel randizol, kezdeményezel de közömbös és netalán direkt nem veszi a lapot a közeledésedre, vagy nem jössz be neki annyira, vagy csak az egóját szeretné növelni és tetszik neki ha valaki rohangál utána.

Ha úgy érzed semleges a lány veled akkor nem kell koslatnod utána egyáltalán, hanem elkell fogadnod a helyzetet és tovább lépned.

2016. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Én is ezt gondolom. Nekem például herótom van attól, amikor a lány csak finom jeleket küld, játssza a nehezen kaphatót, amikor bejövök neki. Basszus, felnőtt emberek vagyunk, játsszunk már nyílt lapokkal, és mondjuk meg egyenesen a másiknak, ha tetszik.


1-es válaszoló: látatlanban nehéz bárkiről is eldöntenk, hogy milyen érzelmi intelligenciával rendelkezik.

2016. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy most nagyképűnek tűnök és bizonyára le is fogtok pontozni, de szerintem ismerkedés elején teperjen jobban a férfi. Arra az egyszerű tényre alapozom ezt, hogy ő akar engem felszedni, nem fordítva, én pedig meggondolom, hogy legyen-e belőle valami. Neki meg kell engem győznie, hogy érdemes őt választanom. Nyilván, ha én néznék ki valakit, én is megtennék mindent érte, hogy összejöjjünk.

Különben szerintem ezek miatt a taktikázások miatt nem sikerül sokszor a pasiknak a kapcsolat. Az nem ér, hogy rögtön, azonnal viszontreakciót várjon bárki a saját érzelmeivel megegyező tempóban. Ennek belátása szerintem nem bonyolult.

Persze ha már elindult valami, pár randi, stb., na azután már elvárható, hogy a nő is kezdeményezzen, fektessen energiát a kapcsolatba.

2016. aug. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kölcsönösség igaz akkorra, amikor már van kapcsolat, "járás". De előtte a randizás egy sokkal bizonytalanabb időszak. Nem minden ember egyforma, van aki nehezebben nyílik meg, vagy bizalmatlanabb, időre van szüksége hogy kialakuljon nála a komolyabb vonzalom stb. A kérdésed végén írt esetek bármelyike fennállhat.
2016. aug. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Aham.

Tehát ha tőled akarnék valamit, akkor sutyorogjam a füledbe az első randin, hogy milyen selymes a bőröd, milyen jól áll rajtad a farmer, és hogy benedvesedett a bugyim az illatodtól?

Mert a legtöbb pasi azért erősen szokott célozni arra, hogy bejövök neki, és vonzónak talál testileg is, mert selymes a bőröm, izgató az illatom, csinos a blúzom, stb. Ami az ő részéről természetesen jön, és örülök is a bókoknak.

De hogy tőlem aztán ne várja el, hogy hasonlóan fogok neki udvarolni, mert ő ettől érzi magát férfinak! A randizás nem arról szól, hogy fogsz egy patikamérleget, és elkezdesz belepakolászni mindenfélét a két oldalra, és a csaj felé billen, akkor nem érdekled.

Másrészt azért, mert te pl. szóban nyomulsz, vagy simogatod a karját a csajnak, még lehet, hogy ő nem ugyanezt fogja csinálni, de azért elég egyértelműen látszik, hogy bejössz-e neki. Ha te ezeket a jeleket nem tudod értelmezni, az neki nem gond, mert lesz majd másik pasi, akinek sikerül. Ez a te problémád, nem a csajé. Ezt a részét, ugye érted?


És igen, te vagy a férfi, te vagy a vadász, a nő pedig a vad, és a vadász üldözi a vadat, nem pedig a vad ugrik rá a vadászra, hogy ejtse már el a nagy, kemény, puskájával. Meg még mit nem! Aztán a végén meg pont az lenne a bajotok, hogy mekkora ribi, aki felkínálkozik, egy dugásra jó lesz, többet nem ér.


Lehet háborogni, hogy férfinek születtél, ezért kénytelen vagy férfiasan viselkedni, és hogy ez szívás, mert te inkább nőies akarsz lenni, de akkor meg ne sírjon a szád, hogy a nőknek nem kellesz. Keress egy melegbárt, és élvezd, hogy udvarolnak neked, hajtanak utánad, és kapod a bókokat!

2016. aug. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj, hogy így a legjobb pasiknál nem igazán lesz esélyed, mert akiknek van bőven kiből válogatni, nem fognak így megalázkodni, hogy még tepernek utánad, aztán még te kezedben van kettőtök sorsa, hogy a végén igent mondasz, őt választod ki, vagy nem. Meg úgy egyáltalán, ha alig teszel azért valamit, hogy ő téged válasszon ki, akkor egyszerűen nem te leszel a befutó. Sok szerencsét és jó további válogatást a másodkategóriás pasik között.
2016. aug. 30. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!