Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy kollégám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy kollégám hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

Van egy rossz házasságom. Egy ideje tervezgetem hogy kilépek az állandó féltékenység miatt, csak eddig még nem volt hozzá bátorságom. Meg állandó munkahelyem sem volt. Most tényleg elkezdett udvarolgatni egy kollégám. Haza akart vinni de én nem engedtem. De azóta is állandóan kérdezi mikor találkozhatunk. A legutóbb meg is csókolt. Az az igazság hogy nekem is tetszik, és jól esik mikor hozzám ér, én is vágyom rá mert már rég nem voltam senkivel. Most itthon vagyok szabadságon és állandóan azon jár az eszem hogy jól tettem -e mikor hagytam hogy megcsókoljon? És szabad -e randizni vele?

Hétfőn vissza kell mennem dolgozni és fogalmam sincs hogy viselkedjek vele. Ha most randizok vele azzal csak a férjemet igazolom, azt bizonyítom hogy oka van rá hogy féltékeny legyen. Pedig eddig nem volt senki mégis állandóan gyanúsítgatott. És honnan tudjam hogy nem csak arra kellek -e neki, vagy hogy nem egyszeri alkalom lesz -e?


2010. ápr. 21. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:

azt írtad, tetszik egy kolléga, smároltál is vele, de zavar, hogy féltékenykedik a párod.


szééééép.

2010. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerinted miért féltékenykedik?
2010. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt rá oka, mégis állandóan gyanúsígatott hol ezzel hol azzal. Pedig azokhoz a pasikhoz tényleg semmi közöm nem volt.
2010. ápr. 21. 12:59
 4/9 anonim válasza:

Ha rossz a házasságod, ki kell lépni! Ne pazarold egyikőtök idejét és érzelmeit sem, ha nem érzed jól magad már a kapcsolatban. Nem azért létezik a házasság, hogy gondot okozzon, és folyamatos féltékenykedést, hanem azért, hogy boldogok legyetek, de sajnos előfordul, hogy megváltoznak a dolgok, és akkor dönteni kell. Megértem, hogy félsz kilépni, de szerintem érezned kell, ha már nem olyan... és másra van szükséged.

Eddig nem adtál okot a férjednek a féltékenységre, ő mégsem bízott benned eléggé, és ez lenne valójában a házasság alapja azt hiszem. És senki nem tehet arról, ha más irányt vesznek az érzelmei. :) Nem az a lényeg itt, hog igazolod-e őt most ezzel vagy nem... ne ez legyen a szempontod.

A kollégád ha tetszik, esetleg megérhet egy esélyt, mert te sem vagy neki közömbös ezek szerint... csak ne siesd el vele azért, és mindenképp próbáld kideríteni, mennyire gondolja komolyan. Akkor lehetsz vele őszinte is.

Remélem segítettem valamit. Kitartást! Tudnod kell, mi az igazi érzelmeidnek megfelelő döntés! :)

2010. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy itt nem egy egyszerű féltékenységről van szó, hanem sokkal több annál. Már szinte beteges. Ha elmegyek a boltba és később érek haza mint gondolta már faggat hogy hol voltam kivel találkoztam. Ha elmegyek a barátnőmhöz faggat hogy miről beszéltünk. Ha később érek haza a munkahelyről ordít, dobál, csapkod nem hiszi el hogy ilyen sokáig bent kellett lenni. És mostanában elég sokat kellett túlórázni.Pedig a szomszéd is ott dolgozik és látja is hogy együtt jövünk mégis csinálja a hülyeségeit. Azért is kezdett el közeledni a kollégám mert látta rajtam hogy mindig olyan szomorú vagyok. Mikor legutóbb átölelt megkérdeztem: Miért vagy ilyen kedves velem? Azt válaszolta: Azért hogy jobb kedved legyen. Ezután következett az a bizonyos csók.
2010. ápr. 21. 14:18
 6/9 anonim válasza:

(13:50-es válaszoló ismét)


Szerintem ezt nem lehet sokáig tűrni... ezt a faggatózást, vagyis már inkább vallatást, meg bizalmatlanságot. :S

Miért tűröd el?! Nem vagy a férjed tulajdonában, szabad ember vagy, úgy döntesz ahogy akarsz. Egy boldog házasságban, mint írtam ez nem megengedhető, nem szabad hagyni, hogy egy beszámoltatás legyen ez egyik fél élete.


A kollégád úgy tűnik sokkal jobban törődik veled. Ez csak jelenthet valamit...

2010. ápr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igazad van tényleg véget kellene vetni ennek a házasságnak, csak most még erőt gyűjtök. Visszatérve az eredeti kérdéshez: szerinted hogy tudom kideríteni hogy nem csak arra kellek neki, anélkül hogy megkérdezném? Most úgy bánik velem mintha különleges lennék, de félek utána már leszek neki annyira érdekes.
2010. ápr. 21. 21:53
 8/9 anonim válasza:

(13:50-es válaszoló ismét)


Nos, talán kell még egy kis idő, amiből meg tudod majd ítélni, hogyan is gondolná ő. Ha úgy tűnik, tényleg törődik veled, valószínűleg komolyan gondolná a dolgot... ám sajnos mindig lehetnek csalódások. :( Szerintem a legjobb amit tehetsz, ha lassan engeded közelebb magadhoz... ha nem többet akar, akkor biztosan feladja. Vagy próbáld valahogy finom utalásokkal kideríteni, hogy mit akar pontosabban. Ha úgy többet beszélgettek, előbb- utóbb csak lehet ilyen felé terelni a témát. Hirtelen ennyi jut eszembe...

Meg figyeld, hogyan viselkedik a többi női kollégával...abból is lejöhetnek dolgok. Vagy, hogy mit mond másokról, talán azzal is kifejezheti hogy milyen meglátásai vannak ilyen téren.

Meg ha épp olyan a helyzet, úgy a megkérdezéssel sem lehet baj, ha neked ez tényleg sokat jelent... ebből csak ő is azt láthatja, hogy nem vagy egy olyan komolytalan valaki, meg te is érdeklődnél iránta. És ha szóba jön, abból is kederíthetsz pár infót, hogy neki milyen kapcsolatai voltak ezelőtt... meg hasonlók.

2010. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na mi lett azóta? :) Bár nem hiszem hogy olvassa még ezt a kérdést valaki,vagy hogy válszol-e a kérdező mert elég régen volt de hátha 🙂
2017. aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!