Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy teremtsek kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy teremtsek kapcsolatot ismeretlen lánnyal?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem ismerjük egymást, még IWIW-en se. Szeretném jobban megismerni, mert eddig csak jókat hallottam róla (és szép is :). DE HOGYAN ?? Olyan osztályba jár, ahol 2 barátnőjét is ismerem, de nem vagyok túl jóban velük. Felvegyem MSN-re? És ha az a 2 rosszat mond rólam? Vagy hogy kezdhetném el? Nem akarok túl erőszakos / nyomulós lenni.


Utálok discoba járni, nem vagyok bulizós típus se izomagy. Első benyomásként hogy érhetnék el jót?


Hülyén hangzik de így van.


2010. ápr. 21. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a csaj normális, akkor nem az lesz neki a fontos, hogy mit mondanak rólad, hanem az, hogy ő milyennek ismer meg. Vedd fel MSN-re nyugodtan, beszélgessetek, csak ne támadd le azzal, hogy össze akarsz jönni vele =)
2010. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vedd fel msnre, aztán akkor minden kiderül.

Akár rólad mondtak rosszakat neki, akár ő hülye a jóhíre ellenére, ez mind kiderül, csak okosabb lehetsz tőle, go for it!

Sok sikert!

2010. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hajrá sok sikert vedd fel msnre:)
2010. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De ha felvettem MSN-re, hogy kezdjek hozzá? "Szia! XY vagyok és szeretnélek megismerni." szerintem kiröhög és letilt. Vagy rosszul gondolom? Ha valakinek van jobb ötlete, kérem írja meg!
2010. ápr. 21. 13:55
 5/9 anonim ***** válasza:
már miért röhögne ki és tiltana le? ha meg ezt csinálja akkor örülj h megszabadulsz tőle.ha rendes lány akkor nem fog.sztem ez jó ötlet:)
2010. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne játszd meg magad,és legyél öszinte,de ne túl nyomulós.

Legyél udvarias,de ne túl nyálas.

2010. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hmm.. velemis ezvolt 14/f :D teccett vis.. teccik.. a suleembol 1 csaj.. nemismerem... vis nem ismertem:D egyáltalán.. aztán haweromtol megkérdeztema nevét, bejelöltem vippen, és msn-en dumálgattunk.. utána suleebais odamentem hozzáá.. elvagyunk meg minden xD és rem összejövök vele:P am ha felveszed.. megkérdezed h tod h kivok? v láttál-e már? meg ilyenek:P és ha norm a csaj nemlesz bunko, hiddel:P örülnifog neki ha felvetted:P nah sok sikeert:P
2010. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fú te utolsó csajozás helyett tanuljál már meg magyarul írni és szokj le a rövidítésekről és v helyett ne w írjál már!
2010. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nemtudom hogyhivnak, tegyük fel Bélának. Ez esetben valahogy így:


"És mondá Béla: legyen kapcsolat ismeretlen lánnyal! És lőn kapcsolat.

És látta Béla, hogy ez jó!"


hmm, azthiszem valahogy így kell teremteni :P


komolyabban: nem sok esélyed van, sajnos tapasztalom, mert nem vagyok izmos kicsit se, és hát partyface-ség is távol áll tőlem.


20/f

;) humorral nem mész semmire... :\ :)) ez fix :(

:))

2010. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!