Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi szeretkezés?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi szeretkezés?!

Figyelt kérdés
Tegnap randiztam először a sráccal, nagyon kedves és helyes is. Kölcsönösen bejöttünk egymásnak az egész estét együtt töltöttük és végül lefeküdtünk. Nem tudom eldönteni, hogy helyesen tettem-e, nagyon jó volt viszont így nem tűnök túl könnyűvérűnek? Ki mit gondol mikor a legmegfelelőbb először szeretkezni a randizások során? 20L

2016. szept. 1. 10:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

En ilyenkor csak azon szoktam elgondolkodni, hogyha randizol meg eletedben 10-15 sraccal akivel kolcsonosen bejottok egymasnak, akkor az osszessel lefekszel vagy mi? Tehat az ilyen lanyoknak ennyi a limit? Bejovunk egymasnak? Az eleg alacsony szinvonalra vall, leven hogy egy nap is lathatsz akar tobb tucat sracot akiv tetszik, es akivel meg lehet jol ki is jonnel, es akkor barmelyikkel lefekszel, ha esetleg beszelget veled par orat? A pelda azt mutatja hogy igen...


21/N

2016. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1es mentsegemre legyen hogy ez volt az első ilyen alkalom és szerintem az utolsó is, bár nem tetszik, amit írtál de be kell látnom igazad van. Köszi a választ
2016. szept. 1. 10:59
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszek vészmadár, de tapasztalat és haverok mondatát idézve:

"Figyelj már, lefeküdtél velem első találkozáskor, szerinted ezután én számoltam azzal, hogy veled komoly kapcsolatom lesz?"

Ez nem egyszer elhangzott. Nyilván a gyerek élt a lehetőséggel, de azért lehet kicsit gondolkodóba esik, és az első válaszoló kérdései benne is pont felmerülnek. Az ismerkedés gyorsaságát nem a férfinak kell szabályozni, hanem a nőnek. Hidd el, ha egy srác elhív valakit randira, azzal szívesen lefeküdne bármikor, és hülye lesz nem élni a lehetőséggel. 23/F

2016. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hármas vagyok. Azt még hozzáteszem, hogy nekem 1 olyan eset volt, amikor volt szex első randin, és mégis 3 éve együtt vagyunk. Viszont a lánnyal 2 évig legjobb barátok voltunk, minden egyes reakcióját ismertem, tudtam kb minden gondját, baját, örömét. Őt egy pillanatig se gondoltam könnyűvérűnek, de ha egy ismeretlen csajjal volt ez, akkor őt igen.
2016. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Sunshinedoll ***** válasza:
13%

Ha mindkettőtöknek jól esett, nem mindegy?

Minden kapcsolat más, minden randipartner más, van, akivel három-négy-öt randi után sincs meg a közös hang, van, akivel az első perctől kezdve. Ha a pasi emiatt könnyűvérűnek talál, akkor b-sszon sünt.

2016. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, azért remélem ezzel nem rontottam el mindent.
2016. szept. 1. 11:09
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, mint a hármas írta. Egy régi ismerőssel első randi, oké. Viszont, ha úgy jött a semmiből a lány és azonnal adja magát. Tuti az jön le, aki szembe jön és lóg a lába között valami, annak is tolja a bugyit. Párszor még jó lesz szórakozni, de ha komolyat akarok, akkor tovább lépek.
2016. szept. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Randi előtt érdemes megbeszélned vele, hogy nem szeretnél szexet.
2016. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%
Nekem is volt ilyenben részem. Áthívott a srác filmezni, teljesen úgy mentem át hozzá, h ha nyomul vagy bármi, akkor sem fog semmi sem történni. Sokat beszélgettünk, hülyéskedtünk az elején, majd betettünk egy filmet és pufff, azon kaptam magam, h szexelünk... Bennem azonnal felmerült, h így nem lesz jó vége és nem lesz hosszútávú kapcsolat. A "randi" után beszéltem vele, mondtam neki, h meginogtam, h ilyen hamar történtek a dolgok és inkább hagyjuk az egészet. Beleegyezett. Évekig még beszélgettünk, közben lett barátnője, de mindig mondta, h titkon rám vágyik és h olyat még a barátnőjével sem szeretkezett mint velem anno és hiányzok neki... Barátnője lett és nekem csapta a szelet?! Dupla nem! Szóval ebből azt akarom kihozni, h ez emberfüggő! Az én esetemben részemről lett meg a bizonytalanság, te a srác miatt aggódsz! Nem lehet tudni, h ki milyen beállítottságú! Hagyd magad sodródni az árral! :)
2016. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Innen elég nehéz lesz elérni, hogy komolyan vegyen, de nem lehetetlen. Az is elképzelhető, hogy őt az sem zavarja, ha könnyűvérű vagy. Az idő eldönti. Általánosságban azért az igaz, hogy tartós kapcsolatot az ember nem ilyen lánnyal szeretne.
2016. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!