Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél egy ilyen lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy ilyen lánnyal? Nem társat keresek. A leírás alapján?

Figyelt kérdés

Persze nem kell félreérteni, nem párt keresek. Csak a leírás alapján...


Külső: goth lány vagyok, ezért általában feketében, néha vörösben járok. A hajam fekete, a szemem szürkéskék. Az alakom se nem kövér, se nem csontsovány. 165 cm magas vagyok.


Belső: mint említettem, goth lelkivilággal rendelkezem. Szeretem a művészeteket, rengeteg verset, novellát, regényt írok. Érzékeny, titokzatos teremtésnek mondhatom magam, mégis határozott vagyok, nem mondok le az elveimről. Azért persze eljárok a haverjaimmal kikapcsolódni, közvetlen, barátságos vagyok, általában... Nem szeretem a gyerekeket.



16 éves goth lány


2010. ápr. 21. 21:00
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
46%
Nem. Idézem a legelső szavaid: "goth lány vagyok". 16ÉVESEN? Mi okod van rá?
2010. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
44%

Nem.

20f

2010. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mert a stílusod mögé akarsz bújni,és ezt még ki is hangsúlyozod. Biztos szép vagy, de ne mindig azt akard kihangsúlyozni, hogy de milyen szubkultúrába tartozol éppen. Nem tetszett, hogy az első mondatod az volt a belsőről, hogy goth lelki világgal rendelkezem,de mégsem írtad le, hogy tulajdonképpen mi is az. Nekem ez kicsit gyerekes így, megpróbálod kategorizálni magad valahova, ahelyett, hogy mennél a saját fejed után. Az, amit leírtál a belsődről, rám is illik, pedig nem vagyok goth, de hát nekem is goth lelkivilágom lenne?
2010. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy nem részleteztem a lelki világomat... Csak egy pillanatképet szerettem volna nyújtani magamról. És igenis, a saját fejem után megyek, de én megtisztelőnek tartom, hogy goth lehetek, akinek pedig ez nem tetszik... Khm... Első válaszoló...
2010. ápr. 21. 21:29
 5/28 anonim ***** válasza:
44%
16 éves.agytevékenység:0%
2010. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan vagy mint bnőm. :P Leszámítva h ő picit idősebb nálad. Igaz h goth, és ezt sokan nem is nézik jó szemmel, de imádni való teremtés. Legalábbis én így gondolom. Külsőségeket tekintve sokáig én magam is cikiztem a ruházata, sminkjei miatt, de később megismertem. Aztán összejöttünk. Am még mielőtt bárki engem is kóstolgatna ezért, h biztos én is hasonló érdeklődésű vagyok, ez nem igaz. Rapper vagyok már középsulis korom óta, szal elég távol állok bnőm stílusától. De ez nem számít! :)
2010. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Hmm...azt írod, hogy "goth lelkivilággal rendelkezel". Ez úgy hangzik, mintha egy raklapnyi termékből egyet levéve, és az "Összetevők" részt megnézve olvasnánk egy listáról. Szerinted melyik a jobb, hogyha elintézünk annyival, hogy "goth lány, és ebből minden jön, lásd lista"; vagy ha tényleg a te saját tulajdonságaidat ismerjük meg, és úgy marad meg bennünk, hogy "igen, ez RÁD jellemző", mégha az mellékesen olyasmik is, mint "egy goth lány tulajdonságai"? Szerintem sokkal személyesebb - mint írtam -, tényleg rád jellemző. Azt szeretnéd inkább, hogy TÉGED ismerjenek meg{akárki is}, vagy egy csoportba skatulyázni magad inkább, azaz úgy állítani magad be, mint rajtad kívül még sokezer lány a világon? Persze nem vagy olyan, mint a sokezer többi{mert kettő ugyanolyan nincs}, de hogyha valaki ennyiből "szerzi meg az alapokat", az könnyen úgy gondolhatja, hogy mégis. Ennyiből lehetetlen eldönteni, összejönnék-e veled, hiszen ezek a tulajdonságok nagyon sokféle embert takarhatnak; természetesen ennek az eldöntéséhez az szükségeltetne, hogy jobban megismerjelek; gondolom, ennyi információból te sem volnál képes egyértelműen eldönteni egy ehhez hasonló kérdést. Te mit gondolsz erről? :)


16/F

2010. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

21:52:

Ez már fájt... xD Én ezt a kérdést csak unalomból tettem fel... Gondolod, hogy az itt lévő "b*szdmegmagad" emberek véleményére hagyatkoznék? Ugyan már...

Tudom, hogy miről beszélsz, megértettem... Csak kíváncsi voltam, hogy egy tipikus "tucatgoth" lányra mennyire kaphatóak az itt lévő "férfiak". Képet is azért nem raktam fel, mert akkor vagy az lett volna rá a válasz, hogy "még egy tucatk*rva", vagy hogy "megd*gnám". És szerintem ez szánalmasabb, mint hogy egy lány fel mer vállalni NYÍLTAN egy szubkultúrát.

2010. ápr. 21. 22:02
 9/28 anonim ***** válasza:
38%
Egyetértek a 21:06 -ossal. Egy goth lánnyal nem járnék az tuti. De ha jól nézel ki, dugnálak :D
2010. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%

Hát... A válaszaid alapján, értelmes lánynak tűnsz, én szerintem járnék veled. Én még a goth hangulatot is megértem, nem kell ahhoz 25 évesnek lenni, hogy azu embernek fájjon az élet, mindenkinek vannak gyilkos hangulatai, és olyan napjai, amiket legszivesebben végigöldökölne(vagy, tévedek, és nem vagyok normális, előfordulhat). Bár én a frusztrációmat, ha van, máshogy vezetem le. (ezzel nem azt akarom mondani, hogy te nem vagy normális, vagy ilyenek). A gyerekek nem kedvelését nem igazán értem, dehát embere választja. Ezen felül, szimpatikusnak tűnsz, én is kedvelem a művészeteket, én is szoktam írni, és mint már mondtam, értelmes lánynak hangzol, és ritka az ilyen.


17/F

2010. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!